Čidlo pohybu PIR Panlux SL2300/B
Výrobce: Panlux
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 227 Kč
přisazená montáž, krytí IP 44, snímací úhel 180 °, dosah 12 m, doba sepnutí 10 s – 4 min, citlivost 10–2 000 lx, barva bílá, šířka 80 mm, výška 65 mm, hloubka 55 mm
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 227 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
přisazená montáž, krytí IP 44, snímací úhel 180 °, dosah 12 m, doba sepnutí 10 s – 4 min, citlivost 10–2 000 lx, barva bílá, šířka 80 mm, výška 65 mm, hloubka 55 mm
Parametry
| dosah čidla | 12 m |
|---|---|
| šířka | 80 mm |
| délka | 55 mm |
| výška | 65 mm |
| doběhový čas | 10 s–4 min |
| v balení | 1 |
| třída ochrany | II |
| krytí | IP 44 |
| úhel činnosti čidla | 180 ° |
| citlivost čidla | 10–2000 lx |
| barva | bílá |
| měrná jednotka | ks |
| jmenovité napětí | 230 V |
| značka | Panlux |
Doplňkové informace
| Kategorie | Pohybová čidla |
|---|---|
| Výrobce: Panlux | Panlux — Pohybová čidla |
| barva: bílá | bílá — Pohybová čidla |
| citlivost čidla: 10–2000 lx | 10–2000 lx — Pohybová čidla |
| délka: 55 mm | 55 mm — Pohybová čidla |
| doběhový čas: 10 s–4 min | 10 s–4 min — Pohybová čidla |
| dosah čidla: 12 m | 12 m — Pohybová čidla |
| jmenovité napětí: 230 V | 230 V — Pohybová čidla |
| krytí: IP 44 | IP 44 — Pohybová čidla |
| měrná jednotka: ks | ks — Pohybová čidla |
| šířka: 80 mm | 80 mm — Pohybová čidla |
| třída ochrany: II | II — Pohybová čidla |
| úhel činnosti čidla: 180 ° | 180 ° — Pohybová čidla |
| výška: 65 mm | 65 mm — Pohybová čidla |
| značka: Panlux | Panlux — Pohybová čidla |