Deska sádrovláknitá fermacell 3 000×1 250×12,5 mm
Výrobce: Fermacell
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 328 Kč
konstrukční deska s požární odolností a ochraně proti hluku, pro stěny, stropy a podlahy, vhodná i do vlhkých prostor, stabilní a odolné vůči nárazu, hrana kolmá, reakce na oheň A2, rozměry 3 000×1... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 328 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
konstrukční deska s požární odolností a ochraně proti hluku, pro stěny, stropy a podlahy, vhodná i do vlhkých prostor, stabilní a odolné vůči nárazu, hrana kolmá, reakce na oheň A2, rozměry 3 000×1 250×12,5 mm
Parametry
| materiál | sádrovláknitá deska |
|---|---|
| délka | 3000 mm |
| reakce na oheň | A2 |
| počet ks na paletě | 150 m2 |
| měrná jednotka | m2 |
| tloušťka | 12,5 mm |
| balení | 3,75m2/ks |
| rozměry | 3000×1250×12,5 mm |
| faktor difuzního odporu | 13 |
| hrana | kolmá |
| součinitel tepelné vodivosti | 0,32 W/mK |
| v balení | 3.75 |
| výrobce | Fermacell |
| objemová hmotnost | 1150 kg/m3 |
| šířka | 1250 mm |