Kabel prodlužovací gumový na bubnu s pevným středem DEK BP425 25 m 1,5 mm2 IP 44
Výrobce: DEK
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 799 Kč
ke střednímu mechanickému namáhání, připojení běžných domácích spotřebičů a elektrického nářadí, použití v suchých a vlhkých prostorech (ne průmyslových nebo zemědělských provozech), tepelná... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 1 799 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
ke střednímu mechanickému namáhání, připojení běžných domácích spotřebičů a elektrického nářadí, použití v suchých a vlhkých prostorech (ne průmyslových nebo zemědělských provozech), tepelná pojistka, clonky, pevný střed, krytí IP 44, typ kabelu H05RR-F 3G, průřez vodiče 1,5 mm2, zatížení navinutého 230 V 4,35 A max./1 000 W, zatížení rozvinutého 230 V 13 A max./3 000 W, délka 25 m
Parametry
| délka | 25 m |
|---|---|
| měrná jednotka | ks |
| zásuvky 230 V | 4 |
| jmenovité napětí | 230 V |
| typ kabelu | H05RR-F 3G1,5 |
| krytí | IP 44 |
| zatížení rozvinutého 230 V | 13 A max./3 000 W |
| průřez vodiče | 1,5 mm2 |
| izolační materiál | guma |
| maximální zatížení | 3 000 W |
| zatížení navinutého 230 V | 4,35 A max./1 000 W |
| v balení | 1 |
| značka | DEK |
Doplňkové informace
| Kategorie | Prodlužovací kabely |
|---|---|
| Výrobce: DEK | DEK — Prodlužovací kabely |
| délka: 25 m | 25 m — Prodlužovací kabely |
| izolační materiál: guma | guma — Prodlužovací kabely |
| jmenovité napětí: 230 V | 230 V — Prodlužovací kabely |
| krytí: IP 44 | IP 44 — Prodlužovací kabely |
| maximální zatížení: 3 000 W | 3 000 W — Prodlužovací kabely |
| měrná jednotka: ks | ks — Prodlužovací kabely |
| průřez vodiče: 1,5 mm2 | 1,5 mm2 — Prodlužovací kabely |
| typ kabelu: H05RR-F 3G1,5 | H05RR-F 3G1,5 — Prodlužovací kabely |
| zatížení navinutého 230 V: 4,35 A max./1 000 W | 4,35 A max./1 000 W — Prodlužovací kabely |
| zatížení rozvinutého 230 V: 13 A max./3 000 W | 13 A max./3 000 W — Prodlužovací kabely |
| značka: DEK | DEK — Prodlužovací kabely |