LED driver Panlux 150 W 12 V
Výrobce: Panlux
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 150 Kč
transformátor AC/DC, příkon 150 W, jmenovité napětí 230 V, výstupní napětí DC 12 V, krytí IP 20
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 1 150 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
transformátor AC/DC, příkon 150 W, jmenovité napětí 230 V, výstupní napětí DC 12 V, krytí IP 20
Parametry
| barva | bílá |
|---|---|
| hloubka | 71 mm |
| šířka | 205 mm |
| výstupnínapětí DC | 12 V |
| jmenovité napětí | 230 V |
| v balení | 1 |
| příkon | 150 W |
| krytí | IP 20 |
| výška | 35 mm |
| měrná jednotka | ks |
| značka | Panlux |
| třída ochrany | II |
Doplňkové informace
| Kategorie | drivery k led páskům |
|---|---|
| Výrobce: Panlux | Panlux — drivery k led páskům |
| barva: bílá | bílá — drivery k led páskům |
| hloubka: 71 mm | 71 mm — drivery k led páskům |
| jmenovité napětí: 230 V | 230 V — drivery k led páskům |
| krytí: IP 20 | IP 20 — drivery k led páskům |
| měrná jednotka: ks | ks — drivery k led páskům |
| příkon: 150 W | 150 W — drivery k led páskům |
| šířka: 205 mm | 205 mm — drivery k led páskům |
| třída ochrany: II | II — drivery k led páskům |
| výška: 35 mm | 35 mm — drivery k led páskům |
| výstupnínapětí DC: 12 V | 12 V — drivery k led páskům |
| značka: Panlux | Panlux — drivery k led páskům |