Nosník stropní Heluz MIAKO 275
Výrobce: HELUZ
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 003 Kč
keramobetonový, vyztužený svařovanou prostorovou výztuží, uložení 125 mm, šířka 160 mm, výška 175 mm, délka 2750 mm
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 1 003 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
keramobetonový, vyztužený svařovanou prostorovou výztuží, uložení 125 mm, šířka 160 mm, výška 175 mm, délka 2750 mm
Parametry
| hmotnost | 57,8 kg |
|---|---|
| maximální světlost otvoru | 2500 mm |
| výška | 175 mm |
| měrná jednotka | ks |
| v balení | 1 |
| délka | 2750 mm |
| uložení | 125 mm |
| výrobce | Heluz |
| šířka | 160 mm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Sloupky a vzpěry |
|---|---|
| Výrobce: HELUZ | HELUZ — Sloupky a vzpěry |
| délka: 2750 mm | 2750 mm — Sloupky a vzpěry |
| hmotnost: 57,8 kg | 57,8 kg — Sloupky a vzpěry |
| maximální světlost otvoru: 2500 mm | 2500 mm — Sloupky a vzpěry |
| měrná jednotka: ks | ks — Sloupky a vzpěry |
| šířka: 160 mm | 160 mm — Sloupky a vzpěry |
| uložení: 125 mm | 125 mm — Sloupky a vzpěry |
| výrobce: Heluz | Heluz — Sloupky a vzpěry |
| výška: 175 mm | 175 mm — Sloupky a vzpěry |