Svítidlo LED solární s čidlem pohybu a soumraku Ecolite Strada 40 W
Výrobce: Ecolite
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 743 Kč
šest provozních režimů s možností nastavení intenzity světla, automatickým rozsvícením soumrakovým nebo pohybovým čidlem, vlastní výložník s úchytem, dálkové ovládání, čidlo pohybu, stmívatelnost,... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 743 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
šest provozních režimů s možností nastavení intenzity světla, automatickým rozsvícením soumrakovým nebo pohybovým čidlem, vlastní výložník s úchytem, dálkové ovládání, čidlo pohybu, stmívatelnost, úhel vyzařování 80×140 °, podání barev CRI >80, jmenovité napětí 3,2 V, životnost 50 000 h, třída ochrany II, montáž přisazená
Parametry
| výška | 65 mm |
|---|---|
| třída ochrany | II |
| barva | černá |
| dálkové ovládání | ANO |
| příkon | 40 W |
| jmenovité napětí | 3,2 V |
| řada | Strada |
| světelný tok | 600 lm |
| barva světla | 3000 K |
| čidlo pohybu | ANO |
| měrná jednotka | ks |
| životnost | 50 000 h |
| krytí | IP 65 |
| stmívatelné | ANO |
| délka | 433 mm |
| značka | Ecolite |
| montáž | přisazená |
| materiál | hliník, plast |
| podání barev CRI | >80 |
| šířka | 265 mm |
| provedení krytu | čiré |
| v balení | 1 |
| úhel vyzařování | 80×140 ° |
Doplňkové informace
| Kategorie | Svítidla |
|---|---|
| Výrobce: Ecolite | Ecolite — Svítidla |
| barva: černá | černá — Svítidla |
| barva světla: 3000 K | 3000 K — Svítidla |
| čidlo pohybu: ANO | ANO — Svítidla |
| dálkové ovládání: ANO | ANO — Svítidla |
| délka: 433 mm | 433 mm — Svítidla |
| jmenovité napětí: 3,2 V | 3,2 V — Svítidla |
| krytí: IP 65 | IP 65 — Svítidla |
| materiál: hliník, plast | hliník, plast — Svítidla |
| měrná jednotka: ks | ks — Svítidla |
| montáž: přisazená | přisazená — Svítidla |
| podání barev CRI: >80 | >80 — Svítidla |
| příkon: 40 W | 40 W — Svítidla |
| provedení krytu: čiré | čiré — Svítidla |
| řada: Strada | Strada — Svítidla |
| šířka: 265 mm | 265 mm — Svítidla |
| stmívatelné: ANO | ANO — Svítidla |
| světelný tok: 600 lm | 600 lm — Svítidla |
| třída ochrany: II | II — Svítidla |
| úhel vyzařování: 80×140 ° | 80×140 ° — Svítidla |
| výška: 65 mm | 65 mm — Svítidla |
| životnost: 50 000 h | 50 000 h — Svítidla |
| značka: Ecolite | Ecolite — Svítidla |