Svítilna LED čelová Panlux Performance
Výrobce: Panlux
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 322 Kč
bateriová, typ baterie 3× AAA
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 322 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
bateriová, typ baterie 3× AAA
Parametry
| krytí | IP 44 |
|---|---|
| barva | černá |
| hloubka | 35 mm |
| barva světla | 6 000 K |
| napájení | bateriová |
| v balení | 1 |
| výška | 30 mm |
| světelný tok | 300 lm |
| měrná jednotka | ks |
| hmotnost | 48 g |
| šířka | 75 mm |
| typ baterie | 3× AAA |
| materiál | polykarbonát, hliník |
| značka | Panlux |
Doplňkové informace
| Kategorie | Čelovky |
|---|---|
| Výrobce: Panlux | Panlux — Čelovky |
| barva: černá | černá — Čelovky |
| barva světla: 6 000 K | 6 000 K — Čelovky |
| hloubka: 35 mm | 35 mm — Čelovky |
| hmotnost: 48 g | 48 g — Čelovky |
| krytí: IP 44 | IP 44 — Čelovky |
| materiál: polykarbonát, hliník | polykarbonát, hliník — Čelovky |
| měrná jednotka: ks | ks — Čelovky |
| napájení: bateriová | bateriová — Čelovky |
| šířka: 75 mm | 75 mm — Čelovky |
| světelný tok: 300 lm | 300 lm — Čelovky |
| typ baterie: 3× AAA | 3× AAA — Čelovky |
| výška: 30 mm | 30 mm — Čelovky |
| značka: Panlux | Panlux — Čelovky |