Vložka stropní Heluz MIAKO 19/62,5
Výrobce: HELUZ
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 83 Kč
keramická vložka, v kombinaci se stropními nosníky MIAKO tvoří stropní konstrukci s nadbetonávkou, šířka 525 mm, výška 190 mm, délka 250 mm
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 83 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
keramická vložka, v kombinaci se stropními nosníky MIAKO tvoří stropní konstrukci s nadbetonávkou, šířka 525 mm, výška 190 mm, délka 250 mm
Parametry
| šířka | 525 mm |
|---|---|
| hmotnost | 16,1 kg |
| délka | 250 mm |
| v balení | 1 |
| výrobce | Heluz |
| počet ks na paletě | 70 ks |
| měrná jednotka | ks |
| výška | 190 mm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Sloupky a vzpěry |
|---|---|
| Výrobce: HELUZ | HELUZ — Sloupky a vzpěry |
| délka: 250 mm | 250 mm — Sloupky a vzpěry |
| hmotnost: 16,1 kg | 16,1 kg — Sloupky a vzpěry |
| měrná jednotka: ks | ks — Sloupky a vzpěry |
| počet ks na paletě: 70 ks | 70 ks — Sloupky a vzpěry |
| šířka: 525 mm | 525 mm — Sloupky a vzpěry |
| výrobce: Heluz | Heluz — Sloupky a vzpěry |
| výška: 190 mm | 190 mm — Sloupky a vzpěry |