Vložka stropní Heluz MIAKO 8/50
Výrobce: HELUZ
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 50 Kč
keramická vložka, v kombinaci se stropními nosníky MIAKO tvoří stropní konstrukci s nadbetonávkou, šířka 390 mm, výška 80 mm, délka 250 mm
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 50 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
keramická vložka, v kombinaci se stropními nosníky MIAKO tvoří stropní konstrukci s nadbetonávkou, šířka 390 mm, výška 80 mm, délka 250 mm
Parametry
| v balení | 1 |
|---|---|
| délka | 250 mm |
| počet ks na paletě | 144 ks |
| hmotnost | 6,2 kg |
| výrobce | Heluz |
| měrná jednotka | ks |
| šířka | 390 mm |
| výška | 80 mm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Sloupky a vzpěry |
|---|---|
| Výrobce: HELUZ | HELUZ — Sloupky a vzpěry |
| délka: 250 mm | 250 mm — Sloupky a vzpěry |
| hmotnost: 6,2 kg | 6,2 kg — Sloupky a vzpěry |
| měrná jednotka: ks | ks — Sloupky a vzpěry |
| počet ks na paletě: 144 ks | 144 ks — Sloupky a vzpěry |
| šířka: 390 mm | 390 mm — Sloupky a vzpěry |
| výrobce: Heluz | Heluz — Sloupky a vzpěry |
| výška: 80 mm | 80 mm — Sloupky a vzpěry |