Vložka stropní Heluz MIAKO 8/62,5
Výrobce: HELUZ
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 53 Kč
keramická vložka, v kombinaci se stropními nosníky MIAKO tvoří stropní konstrukci s nadbetonávkou, šířka 515 mm, výška 80 mm, délka 250 mm
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 53 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
keramická vložka, v kombinaci se stropními nosníky MIAKO tvoří stropní konstrukci s nadbetonávkou, šířka 515 mm, výška 80 mm, délka 250 mm
Parametry
| šířka | 515 mm |
|---|---|
| počet ks na paletě | 120 ks |
| délka | 250 mm |
| hmotnost | 8,4 kg |
| výrobce | Heluz |
| výška | 80 mm |
| měrná jednotka | ks |
| v balení | 1 |
Doplňkové informace
| Kategorie | Sloupky a vzpěry |
|---|---|
| Výrobce: HELUZ | HELUZ — Sloupky a vzpěry |
| délka: 250 mm | 250 mm — Sloupky a vzpěry |
| hmotnost: 8,4 kg | 8,4 kg — Sloupky a vzpěry |
| měrná jednotka: ks | ks — Sloupky a vzpěry |
| počet ks na paletě: 120 ks | 120 ks — Sloupky a vzpěry |
| šířka: 515 mm | 515 mm — Sloupky a vzpěry |
| výrobce: Heluz | Heluz — Sloupky a vzpěry |
| výška: 80 mm | 80 mm — Sloupky a vzpěry |