Zahradní relax set 2 křesla a stolek, ocel/textil, skládací
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 989 Kč
Zahradní set se skládá ze dvou relaxačních křesel a stolu s průsvitnou deskou z tónovaného skla. Kombinace židle-stůl je proto ideální pro společenská setkání na vaší zahradě nebo zimní zahradě, na... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| kokiskashop.cz Nejlevnější | Skladem | 1 989 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Zahradní set se skládá ze dvou relaxačních křesel a stolu s průsvitnou deskou z tónovaného skla. Kombinace židle-stůl je proto ideální pro společenská setkání na vaší zahradě nebo zimní zahradě, na balkoně nebo terase. Nábytek vyrobený v kombinaci ocel-textil se vyznačuje elegantním vzhledem a praktickou funkčností. Každá židle je vyrobena z lakované oceli a vybízí k pohodlnému sezení. Sedák a opěrák židlí tvoří černý elastický potah s textilií odolnou vůči povětrnostním vlivům. Jedná se o lehkou, robustní plastovou tkaninu, která se snadno udržuje a odolá mnoha povětrnostním vlivům. Skleněný stůl je velmi stabilní, snadno se čistí a má desku z průsvitného bezpečnostního skla. Zaoblené, zakřivené nohy činí stůl vizuálně zajímavým. Robustní rám stolu je rovněž vyroben z oceli a má povrchovou úpravu v šedém laku.
Technické údaje:
křeslo:
celkové rozměry: 72 x 60 x 78 cm (v x š x h)
sedák: 46 x 54 cm
výška sedáku: cca 40 cm
materiál: ocel
barva lakování: antracit
materiál podsedáku: textilie 560 g
barva sedáku: světle šedá
nosnost: cca 100 kg
extrémně lehký a velmi stabilní
stůl:
materiál: ocel a bezpečnostní sklo
rozměry: cca 43 x 43 x 41 cm (d x h x v)
tloušťka desky stolu: cca 5 mm
barva rámu: šedá
barva skleněné desky: průsvitná
Obsah balení:
2 x křeslo
1 x stůl
1 x nářadí + šrouby
Parametry
| Balkonové sety | Ano |
|---|---|
| Velikost sestavy | stůl a 2 křesla |
| Hloubka sedáku | 54 cm |
| Šířka stolu | 43 cm |
| Výška stolu | 41 cm |
| Délka stolu | 43 cm |
| Hmotnost | 8 kg |
| Barové sestavy | Ne |
| Nosnost | 100 kg |
| Šířka židle | 60 cm |
| Druh materiálu | ocel, bezpečnostní sklo, textilie |
| Z masivu | Ne |
| Campingové sestavy | Ne |
| Výška sedáku | 40 cm |
| Výška židle | 72 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Zahradní sestavy |
|---|---|
| Balkonové sety: Ano | Ano — Zahradní sestavy |
| Barové sestavy: Ne | Ne — Zahradní sestavy |
| Campingové sestavy: Ne | Ne — Zahradní sestavy |
| Délka stolu: 43 cm | 43 cm — Zahradní sestavy |
| Druh materiálu: ocel, bezpečnostní sklo, textilie | ocel, bezpečnostní sklo, textilie — Zahradní sestavy |
| Hloubka sedáku: 54 cm | 54 cm — Zahradní sestavy |
| Hmotnost: 8 kg | 8 kg — Zahradní sestavy |
| Nosnost: 100 kg | 100 kg — Zahradní sestavy |
| Šířka stolu: 43 cm | 43 cm — Zahradní sestavy |
| Šířka židle: 60 cm | 60 cm — Zahradní sestavy |
| Velikost sestavy: stůl a 2 křesla | stůl a 2 křesla — Zahradní sestavy |
| Výška sedáku: 40 cm | 40 cm — Zahradní sestavy |
| Výška stolu: 41 cm | 41 cm — Zahradní sestavy |
| Výška židle: 72 cm | 72 cm — Zahradní sestavy |
| Z masivu: Ne | Ne — Zahradní sestavy |