Zahradní set Astoria, 4dílný set s ocelovou konstrukcí, šedá
Výrobce: Garthen
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 3 059 Kč
Tento zahradní set se skládá ze dvou křesel, pohovky a stolu s průsvitnou skleněnou deskou. Tato kombinacel je proto ideální pro pohostinnou snídani, večeři nebo posezení s celou rodinou na vaší... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| kokiskashop.cz Nejlevnější | Skladem | 3 059 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Tento zahradní set se skládá ze dvou křesel, pohovky a stolu s průsvitnou skleněnou deskou. Tato kombinacel je proto ideální pro pohostinnou snídani, večeři nebo posezení s celou rodinou na vaší zahradě, balkónu nebo terase. Nábytek vyrobený v kombinaci ocel-textil se vyznačuje elegantním vzhledem a praktickou funkčností. Každá židle je vyrobena z šedé lakované oceli a vybízí k pohodlnému sezení. Sedák a opěrák židlí tvoří černý elastický potah s textilií odolnou vůči povětrnostním vlivům. Jedná se o lehkou, robustní plastovou tkaninu, která se snadno udržuje a odolá mnoha povětrnostním vlivům. Skleněný stůl je velmi stabilní, snadno se čistí a má desku z průsvitného bezpečnostního skla. Zaoblené, zakřivené nohy činí stůl vizuálně zajímavým. Robustní rám stolu je rovněž vyroben z oceli a má povrchovou úpravu v šedém laku.
Technické údaje:
křeslo:
rozměry: 72 x 60 x 78 cm (v x š x h)
rozměry sedáku: 46 x 54 cm
výška sedáku: cca 40 cm
materiál konstrukce: lakovaná ocel
barva: šedá
materiál sedáku: textilní šedá 560 g
nosnost: cca 100 kg
pohovka:
rozměry: 73 x 112 x 76 cm (v x š x h)
barva: šedá
materiál rámu: ocel
materiál sedáku: textilní látka 560g
stůl:
materiál: ocel a bezpečnostní sklo
rozměry: cca 38 x 46 x 86 cm (v x š x d)
skleněná deska stolu: 41,5 x 81,5 cm
tloušťka desky stolu: cca 5 mm
barva rámu: šedá
barva skleněné desky: průsvitná
Obsah balení:
2 x křeslo
1 x seda
1 x bistro stolek
1 x nářadí + šrouby
Parametry
| Balkonové sety | Ne |
|---|---|
| Hloubka sedáku | 46 cm |
| Šířka stolu | 46 cm |
| Výška stolu | 38 cm |
| Délka stolu | 86 cm |
| Hmotnost | 16.5 kg |
| Barové sestavy | Ne |
| Nosnost | 100 kg |
| Šířka židle | 60 cm |
| Druh materiálu | ocel, textilní látka, bezpečnostní sklo |
| Z masivu | Ne |
| Campingové sestavy | Ne |
| Výška sedáku | 40 cm |
| Výška židle | 72 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Zahradní sestavy |
|---|---|
| Výrobce: Garthen | Garthen — Zahradní sestavy |
| Balkonové sety: Ne | Ne — Zahradní sestavy |
| Barové sestavy: Ne | Ne — Zahradní sestavy |
| Campingové sestavy: Ne | Ne — Zahradní sestavy |
| Délka stolu: 86 cm | 86 cm — Zahradní sestavy |
| Druh materiálu: ocel, textilní látka, bezpečnostní sklo | ocel, textilní látka, bezpečnostní sklo — Zahradní sestavy |
| Hloubka sedáku: 46 cm | 46 cm — Zahradní sestavy |
| Hmotnost: 16.5 kg | 16.5 kg — Zahradní sestavy |
| Nosnost: 100 kg | 100 kg — Zahradní sestavy |
| Šířka stolu: 46 cm | 46 cm — Zahradní sestavy |
| Šířka židle: 60 cm | 60 cm — Zahradní sestavy |
| Výška sedáku: 40 cm | 40 cm — Zahradní sestavy |
| Výška stolu: 38 cm | 38 cm — Zahradní sestavy |
| Výška židle: 72 cm | 72 cm — Zahradní sestavy |
| Z masivu: Ne | Ne — Zahradní sestavy |