Čidlo pohybu PIR Panlux Double bílá
Výrobce: Panlux
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 414 Kč
přisazená montáž, krytí IP 65, snímací úhel 180/360 °, dosah 12 m, doba sepnutí 10 s – 15 min, citlivost 3–2 000 lx, barva bílá, šířka 75 mm, výška 92 mm, hloubka 63 mm
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 414 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
přisazená montáž, krytí IP 65, snímací úhel 180/360 °, dosah 12 m, doba sepnutí 10 s – 15 min, citlivost 3–2 000 lx, barva bílá, šířka 75 mm, výška 92 mm, hloubka 63 mm
Parametry
| barva | bílá |
|---|---|
| dosah čidla | 12 m |
| doběhový čas | 10 s–15 min |
| krytí | IP 65 |
| měrná jednotka | ks |
| výška | 119 mm |
| dosah | 12 m |
| třída ochrany | II |
| délka | 80 mm |
| citlivost čidla | 3–2000 lx |
| v balení | 1 |
| šířka | 52 mm |
| jmenovité napětí | 230 V |
| úhel činnosti čidla | 180/360 ° |
| značka | Panlux |
Doplňkové informace
| Kategorie | Pohybová čidla |
|---|---|
| Výrobce: Panlux | Panlux — Pohybová čidla |
| barva: bílá | bílá — Pohybová čidla |
| citlivost čidla: 3–2000 lx | 3–2000 lx — Pohybová čidla |
| délka: 80 mm | 80 mm — Pohybová čidla |
| doběhový čas: 10 s–15 min | 10 s–15 min — Pohybová čidla |
| dosah: 12 m | 12 m — Pohybová čidla |
| dosah čidla: 12 m | 12 m — Pohybová čidla |
| jmenovité napětí: 230 V | 230 V — Pohybová čidla |
| krytí: IP 65 | IP 65 — Pohybová čidla |
| měrná jednotka: ks | ks — Pohybová čidla |
| šířka: 52 mm | 52 mm — Pohybová čidla |
| třída ochrany: II | II — Pohybová čidla |
| úhel činnosti čidla: 180/360 ° | 180/360 ° — Pohybová čidla |
| výška: 119 mm | 119 mm — Pohybová čidla |
| značka: Panlux | Panlux — Pohybová čidla |