LED driver tenký Panlux 15 W 12 V
Výrobce: Panlux
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 276 Kč
transformátor AC/DC, příkon 15 W, jmenovité napětí 230 V, výstupní napětí DC 12 V, krytí IP 20
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 276 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
transformátor AC/DC, příkon 15 W, jmenovité napětí 230 V, výstupní napětí DC 12 V, krytí IP 20
Parametry
| výška | 14 mm |
|---|---|
| jmenovité napětí | 230 V |
| hloubka | 51 mm |
| v balení | 1 |
| značka | Panlux |
| výstupní napětí DC | 12 V |
| krytí | IP 20 |
| příkon | 15 W |
| třída ochrany | II |
| měrná jednotka | ks |
| šířka | 128 mm |
Doplňkové informace
| Kategorie | LED pásky |
|---|---|
| Výrobce: Panlux | Panlux — LED pásky |
| hloubka: 51 mm | 51 mm — LED pásky |
| jmenovité napětí: 230 V | 230 V — LED pásky |
| krytí: IP 20 | IP 20 — LED pásky |
| měrná jednotka: ks | ks — LED pásky |
| příkon: 15 W | 15 W — LED pásky |
| šířka: 128 mm | 128 mm — LED pásky |
| třída ochrany: II | II — LED pásky |
| výška: 14 mm | 14 mm — LED pásky |
| výstupní napětí DC: 12 V | 12 V — LED pásky |
| značka: Panlux | Panlux — LED pásky |