Pásek LED ORO 12 V 12 W/m 3 000 K/RGB
Výrobce: ORO
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 898 Kč
stmívatelnost, RGB, jmenovité napětí 12 V, životnost 15 000 h, podání barev CRI >70, délka 5 m
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 898 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
stmívatelnost, RGB, jmenovité napětí 12 V, životnost 15 000 h, podání barev CRI >70, délka 5 m
Parametry
| RGB | ANO |
|---|---|
| životnost | 15 000 h |
| regulace CCT | NE |
| barva světla | 3 000 K/RGB |
| energetická náročnost | G |
| hmotnost | 123 g |
| šířka | 10 mm |
| délka | 5 m |
| v balení | 1 |
| jmenovité napětí | 12 V |
| stmívatelné | ANO |
| dálkové ovládání | NE |
| měrná jednotka | ks |
| krytí | IP 20 |
| značka | ORO |
| jmenovité napětí AC | 230 V |
| podání barev CRI | >70 |
| příkon | 12 W/m |
| jmenovité napětí DC | 12 V |
| typ napětí | DC |
Doplňkové informace
| Kategorie | LED pásky |
|---|---|
| Výrobce: ORO | ORO — LED pásky |
| barva světla: 3 000 K/RGB | 3 000 K/RGB — LED pásky |
| dálkové ovládání: NE | NE — LED pásky |
| délka: 5 m | 5 m — LED pásky |
| energetická náročnost: G | G — LED pásky |
| hmotnost: 123 g | 123 g — LED pásky |
| jmenovité napětí: 12 V | 12 V — LED pásky |
| jmenovité napětí AC: 230 V | 230 V — LED pásky |
| jmenovité napětí DC: 12 V | 12 V — LED pásky |
| krytí: IP 20 | IP 20 — LED pásky |
| měrná jednotka: ks | ks — LED pásky |
| podání barev CRI: >70 | >70 — LED pásky |
| příkon: 12 W/m | 12 W/m — LED pásky |
| regulace CCT: NE | NE — LED pásky |
| RGB: ANO | ANO — LED pásky |
| šířka: 10 mm | 10 mm — LED pásky |
| stmívatelné: ANO | ANO — LED pásky |
| typ napětí: DC | DC — LED pásky |
| životnost: 15 000 h | 15 000 h — LED pásky |
| značka: ORO | ORO — LED pásky |