LED driver tenký Panlux 75 W 24 V
Výrobce: Panlux
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 928 Kč
transformátor AC/DC, příkon 75 W, jmenovité napětí 230 V, výstupní napětí DC 24 V, krytí IP 20
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 928 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
transformátor AC/DC, příkon 75 W, jmenovité napětí 230 V, výstupní napětí DC 24 V, krytí IP 20
Parametry
| jmenovité napětí | 230 V |
|---|---|
| příkon | 75 W |
| měrná jednotka | ks |
| šířka | 200 mm |
| výstupní napětí DC | 24 V |
| třída ochrany | II |
| krytí | IP 20 |
| hloubka | 63 mm |
| značka | Panlux |
| v balení | 1 |
| výška | 31 mm |
Doplňkové informace
| Kategorie | LED pásky |
|---|---|
| Výrobce: Panlux | Panlux — LED pásky |
| hloubka: 63 mm | 63 mm — LED pásky |
| jmenovité napětí: 230 V | 230 V — LED pásky |
| krytí: IP 20 | IP 20 — LED pásky |
| měrná jednotka: ks | ks — LED pásky |
| příkon: 75 W | 75 W — LED pásky |
| šířka: 200 mm | 200 mm — LED pásky |
| třída ochrany: II | II — LED pásky |
| výška: 31 mm | 31 mm — LED pásky |
| výstupní napětí DC: 24 V | 24 V — LED pásky |
| značka: Panlux | Panlux — LED pásky |