Pásek LED IP 44 Panlux 24 V 14,4 W/m 4 000 K
Výrobce: Panlux
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 353 Kč
stmívatelnost, jmenovité napětí 24 V, podání barev CRI >80, délka 5 m
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 353 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
stmívatelnost, jmenovité napětí 24 V, podání barev CRI >80, délka 5 m
Parametry
| barva světla | 4 000 K |
|---|---|
| délka | 5 m |
| dálkové ovládání | NE |
| energetická náročnost | E |
| příkon | 14,4 W/m |
| světelný tok | 7650 lm |
| napájení | 24 V DC |
| šířka | 10 mm |
| RGB | NE |
| krytí | IP 44 |
| jmenovité napětí | 24 V |
| třída ochrany | III |
| typ napětí | DC |
| měrná jednotka | ks |
| podání barev CRI | >80 |
| v balení | 1 |
| stmívatelné | ANO |
| značka | Panlux |
| úhel vyzařování | 120 ° |
| výška | 2 mm |
Doplňkové informace
| Kategorie | LED pásky |
|---|---|
| Výrobce: Panlux | Panlux — LED pásky |
| barva světla: 4 000 K | 4 000 K — LED pásky |
| dálkové ovládání: NE | NE — LED pásky |
| délka: 5 m | 5 m — LED pásky |
| energetická náročnost: E | E — LED pásky |
| jmenovité napětí: 24 V | 24 V — LED pásky |
| krytí: IP 44 | IP 44 — LED pásky |
| měrná jednotka: ks | ks — LED pásky |
| napájení: 24 V DC | 24 V DC — LED pásky |
| podání barev CRI: >80 | >80 — LED pásky |
| příkon: 14,4 W/m | 14,4 W/m — LED pásky |
| RGB: NE | NE — LED pásky |
| šířka: 10 mm | 10 mm — LED pásky |
| stmívatelné: ANO | ANO — LED pásky |
| světelný tok: 7650 lm | 7650 lm — LED pásky |
| třída ochrany: III | III — LED pásky |
| typ napětí: DC | DC — LED pásky |
| úhel vyzařování: 120 ° | 120 ° — LED pásky |
| výška: 2 mm | 2 mm — LED pásky |
| značka: Panlux | Panlux — LED pásky |