Svítidlo E27 Ledmed Plafoniera 60 W
Výrobce: Panlux
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 464 Kč
příkon 60 W, krytí IP 44, patice E27, jmenovité napětí 230 V, třída ochrany II, montáž přisazená
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 464 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
příkon 60 W, krytí IP 44, patice E27, jmenovité napětí 230 V, třída ochrany II, montáž přisazená
Parametry
| měrná jednotka | ks |
|---|---|
| dálkové ovládání | NE |
| stmívatelné | NE |
| barva | bílá |
| krytí | IP 44 |
| hmotnost | 1 338 g |
| čidlo pohybu | NE |
| RGB | NE |
| objímka | E27 |
| bluetooth | NE |
| způsob montáže | přisazená |
| jmenovité napětí | 230 V |
| příkon | max. 60 W |
| předřadník | NE |
| hloubka | 95 mm |
| třída ochrany | II |
| regulace CCT | NE |
| průměr | 275 mm |
| ZigBee | NE |
| montáž | přisazená |
| tvarové provedení | kruhové |
| značka | Ledmed |
| Wi-Fi | NE |
| materiál | plast, sklo |
| provedení krytu | matné |
| oslnění UGR < 19 | NE |
| v balení | 1 |
| typ napětí | AC |
Doplňkové informace
| Kategorie | Svítidla |
|---|---|
| Výrobce: Panlux | Panlux — Svítidla |
| barva: bílá | bílá — Svítidla |
| bluetooth: NE | NE — Svítidla |
| čidlo pohybu: NE | NE — Svítidla |
| dálkové ovládání: NE | NE — Svítidla |
| hloubka: 95 mm | 95 mm — Svítidla |
| hmotnost: 1 338 g | 1 338 g — Svítidla |
| jmenovité napětí: 230 V | 230 V — Svítidla |
| krytí: IP 44 | IP 44 — Svítidla |
| materiál: plast, sklo | plast, sklo — Svítidla |
| měrná jednotka: ks | ks — Svítidla |
| montáž: přisazená | přisazená — Svítidla |
| objímka: E27 | E27 — Svítidla |
| oslnění UGR < 19: NE | NE — Svítidla |
| předřadník: NE | NE — Svítidla |
| příkon: max. 60 W | max. 60 W — Svítidla |
| provedení krytu: matné | matné — Svítidla |
| průměr: 275 mm | 275 mm — Svítidla |
| regulace CCT: NE | NE — Svítidla |
| RGB: NE | NE — Svítidla |
| stmívatelné: NE | NE — Svítidla |
| třída ochrany: II | II — Svítidla |
| tvarové provedení: kruhové | kruhové — Svítidla |
| typ napětí: AC | AC — Svítidla |
| Wi-Fi: NE | NE — Svítidla |
| ZigBee: NE | NE — Svítidla |
| značka: Ledmed | Ledmed — Svítidla |
| způsob montáže: přisazená | přisazená — Svítidla |