Svítidlo E27 ORO Zoe 3 10 W
Výrobce: ORO
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 272 Kč
objímka E27, jmenovité napětí 230 V, třída ochrany II, montáž přisazená
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 272 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
objímka E27, jmenovité napětí 230 V, třída ochrany II, montáž přisazená
Parametry
| oslnění UGR < 19 | NE |
|---|---|
| měrná jednotka | ks |
| řada | Zoe |
| montáž | přisazená |
| barva | šedá |
| jmenovité napětí | 230 V |
| čidlo pohybu | NE |
| bluetooth | NE |
| příkon | max. 10 W |
| regulace CCT | NE |
| šířka | 231 mm |
| RGB | NE |
| dálkové ovládání | NE |
| hloubka | 92 mm |
| typ napětí | AC |
| v balení | 1 |
| objímka | E27 |
| hmotnost | 530 g |
| výška | 260 mm |
| provedení krytu | matné |
| krytí | IP 44 |
| třída ochrany | II |
| značka | ORO |
| stmívatelné | NE |
| Wi-Fi | NE |
| ZigBee | NE |
Doplňkové informace
| Kategorie | Svítidla |
|---|---|
| Výrobce: ORO | ORO — Svítidla |
| barva: šedá | šedá — Svítidla |
| bluetooth: NE | NE — Svítidla |
| čidlo pohybu: NE | NE — Svítidla |
| dálkové ovládání: NE | NE — Svítidla |
| hloubka: 92 mm | 92 mm — Svítidla |
| hmotnost: 530 g | 530 g — Svítidla |
| jmenovité napětí: 230 V | 230 V — Svítidla |
| krytí: IP 44 | IP 44 — Svítidla |
| měrná jednotka: ks | ks — Svítidla |
| montáž: přisazená | přisazená — Svítidla |
| objímka: E27 | E27 — Svítidla |
| oslnění UGR < 19: NE | NE — Svítidla |
| příkon: max. 10 W | max. 10 W — Svítidla |
| provedení krytu: matné | matné — Svítidla |
| řada: Zoe | Zoe — Svítidla |
| regulace CCT: NE | NE — Svítidla |
| RGB: NE | NE — Svítidla |
| šířka: 231 mm | 231 mm — Svítidla |
| stmívatelné: NE | NE — Svítidla |
| třída ochrany: II | II — Svítidla |
| typ napětí: AC | AC — Svítidla |
| výška: 260 mm | 260 mm — Svítidla |
| Wi-Fi: NE | NE — Svítidla |
| ZigBee: NE | NE — Svítidla |
| značka: ORO | ORO — Svítidla |