Svítidlo LED CCT ORO Mars 12 W 900 lm
Výrobce: ORO
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 284 Kč
regulace CCT, úhel vyzařování 140 °, podání barev CRI >90, jmenovité napětí 230 V, životnost 25 000 h, třída ochrany I, montáž přisazená
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 284 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
regulace CCT, úhel vyzařování 140 °, podání barev CRI >90, jmenovité napětí 230 V, životnost 25 000 h, třída ochrany I, montáž přisazená
Parametry
| energetická náročnost | E |
|---|---|
| měrná jednotka | ks |
| jmenovité napětí | 230 V |
| materiál | plast |
| provedení krytu | matné |
| regulace CCT | ANO |
| barva | bílá |
| úhel vyzařování | 140 ° |
| světelný tok | 900 lm |
| značka | ORO |
| barva světla | 3000/4000/6500 K |
| montáž | přisazená |
| třída ochrany | I |
| krytí | IP 20 |
| příkon | 12 W |
| tvarové provedení | kruhové |
| v balení | 1 |
| podání barev CRI | >90 |
| životnost | 25 000 h |
Doplňkové informace
| Kategorie | Svítidla |
|---|---|
| Výrobce: ORO | ORO — Svítidla |
| barva: bílá | bílá — Svítidla |
| barva světla: 3000/4000/6500 K | 3000/4000/6500 K — Svítidla |
| energetická náročnost: E | E — Svítidla |
| jmenovité napětí: 230 V | 230 V — Svítidla |
| krytí: IP 20 | IP 20 — Svítidla |
| materiál: plast | plast — Svítidla |
| měrná jednotka: ks | ks — Svítidla |
| montáž: přisazená | přisazená — Svítidla |
| podání barev CRI: >90 | >90 — Svítidla |
| příkon: 12 W | 12 W — Svítidla |
| provedení krytu: matné | matné — Svítidla |
| regulace CCT: ANO | ANO — Svítidla |
| světelný tok: 900 lm | 900 lm — Svítidla |
| třída ochrany: I | I — Svítidla |
| tvarové provedení: kruhové | kruhové — Svítidla |
| úhel vyzařování: 140 ° | 140 ° — Svítidla |
| životnost: 25 000 h | 25 000 h — Svítidla |
| značka: ORO | ORO — Svítidla |