Svítidlo LED CCT ORO Tiago 24 W černá
Výrobce: ORO
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 517 Kč
regulace CCT, úhel vyzařování 120 °, podání barev CRI > 80, jmenovité napětí 230 V, životnost 30 000 h, třída ochrany I, montáž přisazená
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 517 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
regulace CCT, úhel vyzařování 120 °, podání barev CRI > 80, jmenovité napětí 230 V, životnost 30 000 h, třída ochrany I, montáž přisazená
Parametry
| tvarové provedení | kruhové |
|---|---|
| čidlo pohybu | NE |
| řada | Tiago |
| barva | černá |
| v balení | 1 |
| barva světla | 3000–6500 K |
| energetická náročnost | F |
| montáž | přisazená |
| třída ochrany | I |
| provedení krytu | matné |
| hloubka | 70 mm |
| světelný tok | 1800 lm |
| hmotnost | 450 g |
| rozměry | 70 mm |
| dálkové ovládání | NE |
| průměr | 340 mm |
| příkon | 24 W |
| oslnění UGR < 19 | NE |
| značka | ORO |
| typ napětí | AC |
| měrná jednotka | ks |
| stmívatelné | NE |
| jmenovité napětí | 230 V |
| regulace CCT | ANO |
| světelný tok modulu | 2 600 lm |
| životnost | 30 000 h |
| materiál | kov, plast |
| podání barev CRI | > 80 |
| úhel vyzařování | 120 ° |
Doplňkové informace
| Kategorie | Svítidla |
|---|---|
| Výrobce: ORO | ORO — Svítidla |
| barva: černá | černá — Svítidla |
| barva světla: 3000–6500 K | 3000–6500 K — Svítidla |
| čidlo pohybu: NE | NE — Svítidla |
| dálkové ovládání: NE | NE — Svítidla |
| energetická náročnost: F | F — Svítidla |
| hloubka: 70 mm | 70 mm — Svítidla |
| hmotnost: 450 g | 450 g — Svítidla |
| jmenovité napětí: 230 V | 230 V — Svítidla |
| materiál: kov, plast | kov, plast — Svítidla |
| měrná jednotka: ks | ks — Svítidla |
| montáž: přisazená | přisazená — Svítidla |
| oslnění UGR < 19: NE | NE — Svítidla |
| podání barev CRI: > 80 | > 80 — Svítidla |
| příkon: 24 W | 24 W — Svítidla |
| provedení krytu: matné | matné — Svítidla |
| průměr: 340 mm | 340 mm — Svítidla |
| řada: Tiago | Tiago — Svítidla |
| regulace CCT: ANO | ANO — Svítidla |
| rozměry: 70 mm | 70 mm — Svítidla |
| stmívatelné: NE | NE — Svítidla |
| světelný tok: 1800 lm | 1800 lm — Svítidla |
| světelný tok modulu: 2 600 lm | 2 600 lm — Svítidla |
| třída ochrany: I | I — Svítidla |
| tvarové provedení: kruhové | kruhové — Svítidla |
| typ napětí: AC | AC — Svítidla |
| úhel vyzařování: 120 ° | 120 ° — Svítidla |
| životnost: 30 000 h | 30 000 h — Svítidla |
| značka: ORO | ORO — Svítidla |