Svítidlo LED Emos Nexxo 12,5 W 4 000 K čtvercové
Výrobce: Emos
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 302 Kč
úhel vyzařování 110 °, podání barev CRI >82, jmenovité napětí 230 V, životnost 30 000 h, montáž vestavná, světelná účinnost 83 lm/W
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 302 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
úhel vyzařování 110 °, podání barev CRI >82, jmenovité napětí 230 V, životnost 30 000 h, montáž vestavná, světelná účinnost 83 lm/W
Parametry
| krytí | IP 40 |
|---|---|
| jmenovité napětí | 230 V |
| barva světla | 4000 K |
| značka | Emos |
| délka | 170 mm |
| materiál | hliník, plast |
| montáž | vestavná |
| v balení | 1 |
| šířka | 170 mm |
| barva | bílá |
| výška | 21 mm |
| měrná jednotka | ks |
| tvarové provedení | čtvercové |
| řada | Nexxo |
| příkon | 12,5 W |
| oslnění UGR < 19 | NE |
| provedení krytu | matné |
| světelná účinnost | 83 lm/W |
| světelný tok | 1050 lm |
| energetická náročnost | B |
| úhel vyzařování | 110 ° |
| životnost | 30 000 h |
| podání barev CRI | >82 |
| hloubka | 21 mm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Svítidla |
|---|---|
| Výrobce: Emos | Emos — Svítidla |
| barva: bílá | bílá — Svítidla |
| barva světla: 4000 K | 4000 K — Svítidla |
| délka: 170 mm | 170 mm — Svítidla |
| energetická náročnost: B | B — Svítidla |
| hloubka: 21 mm | 21 mm — Svítidla |
| jmenovité napětí: 230 V | 230 V — Svítidla |
| krytí: IP 40 | IP 40 — Svítidla |
| materiál: hliník, plast | hliník, plast — Svítidla |
| měrná jednotka: ks | ks — Svítidla |
| montáž: vestavná | vestavná — Svítidla |
| oslnění UGR < 19: NE | NE — Svítidla |
| podání barev CRI: >82 | >82 — Svítidla |
| příkon: 12,5 W | 12,5 W — Svítidla |
| provedení krytu: matné | matné — Svítidla |
| řada: Nexxo | Nexxo — Svítidla |
| šířka: 170 mm | 170 mm — Svítidla |
| světelná účinnost: 83 lm/W | 83 lm/W — Svítidla |
| světelný tok: 1050 lm | 1050 lm — Svítidla |
| tvarové provedení: čtvercové | čtvercové — Svítidla |
| úhel vyzařování: 110 ° | 110 ° — Svítidla |
| výška: 21 mm | 21 mm — Svítidla |
| životnost: 30 000 h | 30 000 h — Svítidla |
| značka: Emos | Emos — Svítidla |