Svítidlo LED Emos Solis 50 W 4 000 K
Výrobce: Emos
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 807 Kč
úhel vyzařování 130×60 °, podání barev CRI >80, jmenovité napětí 230 V, životnost 30 000 h, mechanická odolnost IK 08, montáž sadovka, výložník
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 807 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
úhel vyzařování 130×60 °, podání barev CRI >80, jmenovité napětí 230 V, životnost 30 000 h, mechanická odolnost IK 08, montáž sadovka, výložník
Parametry
| typ napětí | AC |
|---|---|
| barva | šedá |
| barva světla | 4000 K |
| příkon | 50 W |
| životnost | 30 000 h |
| délka | 485 mm |
| bluetooth | NE |
| oslnění UGR < 19 | NE |
| šířka | 160 mm |
| dálkové ovládání | NE |
| výška | 80 mm |
| podání barev CRI | >80 |
| materiál | hliník, PC |
| čidlo pohybu | NE |
| jmenovité napětí | 230 V |
| RGB | NE |
| měrná jednotka | ks |
| regulace CCT | NE |
| řada | Profi Solis |
| provedení krytu | čiré |
| mechanická odolnost | IK 08 |
| krytí | IP 65 |
| rozměry | 160×80×485 mm |
| stmívatelné | NE |
| montáž | sadovka, výložník |
| v balení | 1 |
| součást chytré domácnosti | NE |
| úhel vyzařování | 130×60 ° |
| světelný tok | 6000 lm |
| Wi-Fi | NE |
| ZigBee | NE |
| značka | Emos |
Doplňkové informace
| Kategorie | Svítidla |
|---|---|
| Výrobce: Emos | Emos — Svítidla |
| barva: šedá | šedá — Svítidla |
| barva světla: 4000 K | 4000 K — Svítidla |
| bluetooth: NE | NE — Svítidla |
| čidlo pohybu: NE | NE — Svítidla |
| dálkové ovládání: NE | NE — Svítidla |
| délka: 485 mm | 485 mm — Svítidla |
| jmenovité napětí: 230 V | 230 V — Svítidla |
| krytí: IP 65 | IP 65 — Svítidla |
| materiál: hliník, PC | hliník, PC — Svítidla |
| mechanická odolnost: IK 08 | IK 08 — Svítidla |
| měrná jednotka: ks | ks — Svítidla |
| montáž: sadovka, výložník | sadovka, výložník — Svítidla |
| oslnění UGR < 19: NE | NE — Svítidla |
| podání barev CRI: >80 | >80 — Svítidla |
| příkon: 50 W | 50 W — Svítidla |
| provedení krytu: čiré | čiré — Svítidla |
| řada: Profi Solis | Profi Solis — Svítidla |
| regulace CCT: NE | NE — Svítidla |
| RGB: NE | NE — Svítidla |
| rozměry: 160×80×485 mm | 160×80×485 mm — Svítidla |
| šířka: 160 mm | 160 mm — Svítidla |
| součást chytré domácnosti: NE | NE — Svítidla |
| stmívatelné: NE | NE — Svítidla |
| světelný tok: 6000 lm | 6000 lm — Svítidla |
| typ napětí: AC | AC — Svítidla |
| úhel vyzařování: 130×60 ° | 130×60 ° — Svítidla |
| výška: 80 mm | 80 mm — Svítidla |
| Wi-Fi: NE | NE — Svítidla |
| ZigBee: NE | NE — Svítidla |
| životnost: 30 000 h | 30 000 h — Svítidla |
| značka: Emos | Emos — Svítidla |