Svítidlo LED Philips Moire 17 W
Výrobce: Philips
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 457 Kč
světelný tok 1 700 lm, barva světla 2 700 K, příkon 17 W, krytí IP 20, podání barev (CRI) >80, jmenovité napětí 230 V, třída ochrany I, montáž přisazená
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 457 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
světelný tok 1 700 lm, barva světla 2 700 K, příkon 17 W, krytí IP 20, podání barev (CRI) >80, jmenovité napětí 230 V, třída ochrany I, montáž přisazená
Parametry
| dálkové ovládání | NE |
|---|---|
| barva světla | 2700 K |
| oslnění UGR < 19 | NE |
| energetická náročnost | F |
| hmotnost | 720 g |
| čidlo pohybu | NE |
| materiál | kov, plast |
| barva | bílá |
| provedení krytu | matné |
| montáž | přisazená |
| průměr | 320 mm |
| krytí | IP 20 |
| bluetooth | NE |
| příkon | 17 W |
| třída ochrany | I |
| patice | LED |
| světelný tok | 1700 lm |
| podání barev CRI | >80 |
| výška | 68 mm |
| řada | Moire |
| jmenovité napětí | 230 V |
| stmívatelné | NE |
| měrná jednotka | ks |
| životnost | 15 000 h |
| regulace CCT | NE |
| RGB | NE |
| tvarové provedení | kruhové |
| ZigBee | NE |
| typ napětí | AC |
| v balení | 1 |
| Wi-Fi | NE |
| značka | Philips |
Doplňkové informace
| Kategorie | Svítidla |
|---|---|
| Výrobce: Philips | Philips — Svítidla |
| barva: bílá | bílá — Svítidla |
| barva světla: 2700 K | 2700 K — Svítidla |
| bluetooth: NE | NE — Svítidla |
| čidlo pohybu: NE | NE — Svítidla |
| dálkové ovládání: NE | NE — Svítidla |
| energetická náročnost: F | F — Svítidla |
| hmotnost: 720 g | 720 g — Svítidla |
| jmenovité napětí: 230 V | 230 V — Svítidla |
| krytí: IP 20 | IP 20 — Svítidla |
| materiál: kov, plast | kov, plast — Svítidla |
| měrná jednotka: ks | ks — Svítidla |
| montáž: přisazená | přisazená — Svítidla |
| oslnění UGR < 19: NE | NE — Svítidla |
| patice: LED | LED — Svítidla |
| podání barev CRI: >80 | >80 — Svítidla |
| příkon: 17 W | 17 W — Svítidla |
| provedení krytu: matné | matné — Svítidla |
| průměr: 320 mm | 320 mm — Svítidla |
| řada: Moire | Moire — Svítidla |
| regulace CCT: NE | NE — Svítidla |
| RGB: NE | NE — Svítidla |
| stmívatelné: NE | NE — Svítidla |
| světelný tok: 1700 lm | 1700 lm — Svítidla |
| třída ochrany: I | I — Svítidla |
| tvarové provedení: kruhové | kruhové — Svítidla |
| typ napětí: AC | AC — Svítidla |
| výška: 68 mm | 68 mm — Svítidla |
| Wi-Fi: NE | NE — Svítidla |
| ZigBee: NE | NE — Svítidla |
| životnost: 15 000 h | 15 000 h — Svítidla |
| značka: Philips | Philips — Svítidla |