Svítidlo LED Pila 12 W
Výrobce: Pila
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 239 Kč
světelný tok 960 lm, barva světla 4 000 K, příkon 12 W, krytí IP 54, úhel vyzařování 80 °, podání barev (CRI) >80, jmenovité napětí 230 V, mechanická odolnost IK 06, třída ochrany II, montáž přisazená Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 239 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
světelný tok 960 lm, barva světla 4 000 K, příkon 12 W, krytí IP 54, úhel vyzařování 80 °, podání barev (CRI) >80, jmenovité napětí 230 V, mechanická odolnost IK 06, třída ochrany II, montáž přisazená
Parametry
| barva světla | 4000 K |
|---|---|
| barva | bílá |
| mechanická odolnost | IK 06 |
| měrná jednotka | ks |
| typ napětí | AC |
| čidlo pohybu | NE |
| hloubka | 50 mm |
| krytí | IP 54 |
| bluetooth | NE |
| provedení krytu | matné |
| průměr | 170 mm |
| příkon | 12 W |
| úhel vyzařování | 80 ° |
| oslnění UGR < 19 | NE |
| podání barev CRI | >80 |
| ZigBee | NE |
| jmenovité napětí | 230 V |
| třída ochrany | II |
| RGB | NE |
| dálkové ovládání | NE |
| Wi-Fi | NE |
| montáž | přisazená |
| světelný tok | 960 lm |
| regulace CCT | NE |
| materiál | plast |
| tvarové provedení | kruhové |
| stmívatelné | NE |
| v balení | 1 |
| značka | Pila |
| životnost | 35 000 h |
Doplňkové informace
| Kategorie | Svítidla |
|---|---|
| Výrobce: Pila | Pila — Svítidla |
| barva: bílá | bílá — Svítidla |
| barva světla: 4000 K | 4000 K — Svítidla |
| bluetooth: NE | NE — Svítidla |
| čidlo pohybu: NE | NE — Svítidla |
| dálkové ovládání: NE | NE — Svítidla |
| hloubka: 50 mm | 50 mm — Svítidla |
| jmenovité napětí: 230 V | 230 V — Svítidla |
| krytí: IP 54 | IP 54 — Svítidla |
| materiál: plast | plast — Svítidla |
| mechanická odolnost: IK 06 | IK 06 — Svítidla |
| měrná jednotka: ks | ks — Svítidla |
| montáž: přisazená | přisazená — Svítidla |
| oslnění UGR < 19: NE | NE — Svítidla |
| podání barev CRI: >80 | >80 — Svítidla |
| příkon: 12 W | 12 W — Svítidla |
| provedení krytu: matné | matné — Svítidla |
| průměr: 170 mm | 170 mm — Svítidla |
| regulace CCT: NE | NE — Svítidla |
| RGB: NE | NE — Svítidla |
| stmívatelné: NE | NE — Svítidla |
| světelný tok: 960 lm | 960 lm — Svítidla |
| třída ochrany: II | II — Svítidla |
| tvarové provedení: kruhové | kruhové — Svítidla |
| typ napětí: AC | AC — Svítidla |
| úhel vyzařování: 80 ° | 80 ° — Svítidla |
| Wi-Fi: NE | NE — Svítidla |
| ZigBee: NE | NE — Svítidla |
| životnost: 35 000 h | 35 000 h — Svítidla |
| značka: Pila | Pila — Svítidla |