Svítidlo LED s čidlem pohybu a soumraku Panlux Kruh 15 W 1 500 lm
Výrobce: Panlux
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 530 Kč
úhel vyzařování 120 °, podání barev CRI > 80, jmenovité napětí 230 V, životnost 25 000 h, montáž přisazená
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 530 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
úhel vyzařování 120 °, podání barev CRI > 80, jmenovité napětí 230 V, životnost 25 000 h, montáž přisazená
Parametry
| energetická náročnost | E |
|---|---|
| jmenovité napětí | 230 V |
| materiál | plast |
| příkon | 15 W |
| úhel vyzařování | 120 ° |
| barva | bílá |
| podání barev CRI | > 80 |
| krytí | IP 65 |
| provedení krytu | matné |
| typ napětí | AC |
| životnost | 25 000 h |
| montáž | přisazená |
| barva světla | 4000 K |
| v balení | 1 |
| měrná jednotka | ks |
| světelný tok | 1500 lm |
| značka | Panlux |
Doplňkové informace
| Kategorie | Svítidla |
|---|---|
| Výrobce: Panlux | Panlux — Svítidla |
| barva: bílá | bílá — Svítidla |
| barva světla: 4000 K | 4000 K — Svítidla |
| energetická náročnost: E | E — Svítidla |
| jmenovité napětí: 230 V | 230 V — Svítidla |
| krytí: IP 65 | IP 65 — Svítidla |
| materiál: plast | plast — Svítidla |
| měrná jednotka: ks | ks — Svítidla |
| montáž: přisazená | přisazená — Svítidla |
| podání barev CRI: > 80 | > 80 — Svítidla |
| příkon: 15 W | 15 W — Svítidla |
| provedení krytu: matné | matné — Svítidla |
| světelný tok: 1500 lm | 1500 lm — Svítidla |
| typ napětí: AC | AC — Svítidla |
| úhel vyzařování: 120 ° | 120 ° — Svítidla |
| životnost: 25 000 h | 25 000 h — Svítidla |
| značka: Panlux | Panlux — Svítidla |