Svítidlo LED s čidlem pohybu ORO Mars 24 W
Výrobce: ORO
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 570 Kč
čidlo pohybu, úhel vyzařování 170 °, podání barev CRI >80, jmenovité napětí 230 V, životnost 25 000 h, třída ochrany I, montáž přisazená
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 570 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
čidlo pohybu, úhel vyzařování 170 °, podání barev CRI >80, jmenovité napětí 230 V, životnost 25 000 h, třída ochrany I, montáž přisazená
Parametry
| RGB | NE |
|---|---|
| pohybové čidlo | ANO |
| bluetooth | NE |
| dálkové ovládání | NE |
| tvarové provedení | kruhové |
| příkon | 24 W |
| světelný tok | 2000 lm |
| barva | bílá |
| světelný tok modulu | 2 600 lm |
| provedení krytu | matné |
| barva světla | 4000 K |
| délka | 380 mm |
| hmotnost | 500 g |
| regulace CCT | NE |
| ZigBee | NE |
| čidlo pohybu | ANO |
| stmívatelné | NE |
| průměr | 380 mm |
| jmenovité napětí | 230 V |
| energetická náročnost | F |
| úhel vyzařování | 170 ° |
| výška | 58 mm |
| montáž | přisazená |
| krytí | IP 20 |
| typ napětí | AC |
| v balení | 1 |
| oslnění UGR < 19 | NE |
| podání barev CRI | >80 |
| materiál | plast, železo |
| Wi-Fi | NE |
| třída ochrany | I |
| řada | Mars |
| měrná jednotka | ks |
| značka | ORO |
| životnost | 25 000 h |
Doplňkové informace
| Kategorie | Svítidla |
|---|---|
| Výrobce: ORO | ORO — Svítidla |
| barva: bílá | bílá — Svítidla |
| barva světla: 4000 K | 4000 K — Svítidla |
| bluetooth: NE | NE — Svítidla |
| čidlo pohybu: ANO | ANO — Svítidla |
| dálkové ovládání: NE | NE — Svítidla |
| délka: 380 mm | 380 mm — Svítidla |
| energetická náročnost: F | F — Svítidla |
| hmotnost: 500 g | 500 g — Svítidla |
| jmenovité napětí: 230 V | 230 V — Svítidla |
| krytí: IP 20 | IP 20 — Svítidla |
| materiál: plast, železo | plast, železo — Svítidla |
| měrná jednotka: ks | ks — Svítidla |
| montáž: přisazená | přisazená — Svítidla |
| oslnění UGR < 19: NE | NE — Svítidla |
| podání barev CRI: >80 | >80 — Svítidla |
| pohybové čidlo: ANO | ANO — Svítidla |
| příkon: 24 W | 24 W — Svítidla |
| provedení krytu: matné | matné — Svítidla |
| průměr: 380 mm | 380 mm — Svítidla |
| řada: Mars | Mars — Svítidla |
| regulace CCT: NE | NE — Svítidla |
| RGB: NE | NE — Svítidla |
| stmívatelné: NE | NE — Svítidla |
| světelný tok: 2000 lm | 2000 lm — Svítidla |
| světelný tok modulu: 2 600 lm | 2 600 lm — Svítidla |
| třída ochrany: I | I — Svítidla |
| tvarové provedení: kruhové | kruhové — Svítidla |
| typ napětí: AC | AC — Svítidla |
| úhel vyzařování: 170 ° | 170 ° — Svítidla |
| výška: 58 mm | 58 mm — Svítidla |
| Wi-Fi: NE | NE — Svítidla |
| ZigBee: NE | NE — Svítidla |
| životnost: 25 000 h | 25 000 h — Svítidla |
| značka: ORO | ORO — Svítidla |