Svítidlo LED solární ORO Alba 6 W 730 lm
Výrobce: ORO
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 509 Kč
úhel vyzařování 120 °, podání barev CRI >75, jmenovité napětí 3,2 V, životnost 25 000 h, třída ochrany III, montáž přisazená
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 509 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
úhel vyzařování 120 °, podání barev CRI >75, jmenovité napětí 3,2 V, životnost 25 000 h, třída ochrany III, montáž přisazená
Parametry
| třída ochrany | III |
|---|---|
| čidlo pohybu | NE |
| příkon | 6 W |
| provedení krytu | matné |
| stmívatelné | NE |
| barva | černá |
| úhel vyzařování | 120 ° |
| dálkové ovládání | NE |
| výška | 105 mm |
| jmenovité napětí | 3,2 V |
| značka | ORO |
| řada | Alba |
| barva světla | 6500 K |
| měrná jednotka | ks |
| v balení | 1 |
| typ napětí | DC |
| krytí | IP 54 |
| hloubka | 79 mm |
| montáž | přisazená |
| šířka | 202 mm |
| oslnění UGR < 19 | NE |
| hmotnost | 430 g |
| podání barev CRI | >75 |
| světelný tok | 730 lm |
| životnost | 25 000 h |
Doplňkové informace
| Kategorie | Svítidla |
|---|---|
| Výrobce: ORO | ORO — Svítidla |
| barva: černá | černá — Svítidla |
| barva světla: 6500 K | 6500 K — Svítidla |
| čidlo pohybu: NE | NE — Svítidla |
| dálkové ovládání: NE | NE — Svítidla |
| hloubka: 79 mm | 79 mm — Svítidla |
| hmotnost: 430 g | 430 g — Svítidla |
| jmenovité napětí: 3,2 V | 3,2 V — Svítidla |
| krytí: IP 54 | IP 54 — Svítidla |
| měrná jednotka: ks | ks — Svítidla |
| montáž: přisazená | přisazená — Svítidla |
| oslnění UGR < 19: NE | NE — Svítidla |
| podání barev CRI: >75 | >75 — Svítidla |
| příkon: 6 W | 6 W — Svítidla |
| provedení krytu: matné | matné — Svítidla |
| řada: Alba | Alba — Svítidla |
| šířka: 202 mm | 202 mm — Svítidla |
| stmívatelné: NE | NE — Svítidla |
| světelný tok: 730 lm | 730 lm — Svítidla |
| třída ochrany: III | III — Svítidla |
| typ napětí: DC | DC — Svítidla |
| úhel vyzařování: 120 ° | 120 ° — Svítidla |
| výška: 105 mm | 105 mm — Svítidla |
| životnost: 25 000 h | 25 000 h — Svítidla |
| značka: ORO | ORO — Svítidla |