Svítidlo LED Solight 36 W
Výrobce: Solight
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 450 Kč
úhel vyzařování 120 °, podání barev CRI > 80, jmenovité napětí 230 V, životnost 30 000 h, montáž přisazená
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 450 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
úhel vyzařování 120 °, podání barev CRI > 80, jmenovité napětí 230 V, životnost 30 000 h, montáž přisazená
Parametry
| regulace CCT | NE |
|---|---|
| materiál | plast |
| dálkové ovládání | NE |
| jmenovité napětí | 230 V |
| barva | bílá |
| barva světla | 4000 K |
| čidlo pohybu | NE |
| energetická náročnost | F |
| oslnění UGR < 19 | NE |
| délka | 1200 mm |
| šířka | 1 240 mm |
| montáž | přisazená |
| světelný tok | 3600 lm |
| podání barev CRI | > 80 |
| hloubka | 78 mm |
| v balení | 1 |
| stmívatelné | NE |
| krytí | IP 65 |
| provedení krytu | matné |
| životnost | 30 000 h |
| typ napětí | AC |
| měrná jednotka | ks |
| příkon | 36 W |
| úhel vyzařování | 120 ° |
| výška | 40 mm |
| značka | Solight |
Doplňkové informace
| Kategorie | Svítidla |
|---|---|
| Výrobce: Solight | Solight — Svítidla |
| barva: bílá | bílá — Svítidla |
| barva světla: 4000 K | 4000 K — Svítidla |
| čidlo pohybu: NE | NE — Svítidla |
| dálkové ovládání: NE | NE — Svítidla |
| délka: 1200 mm | 1200 mm — Svítidla |
| energetická náročnost: F | F — Svítidla |
| hloubka: 78 mm | 78 mm — Svítidla |
| jmenovité napětí: 230 V | 230 V — Svítidla |
| krytí: IP 65 | IP 65 — Svítidla |
| materiál: plast | plast — Svítidla |
| měrná jednotka: ks | ks — Svítidla |
| montáž: přisazená | přisazená — Svítidla |
| oslnění UGR < 19: NE | NE — Svítidla |
| podání barev CRI: > 80 | > 80 — Svítidla |
| příkon: 36 W | 36 W — Svítidla |
| provedení krytu: matné | matné — Svítidla |
| regulace CCT: NE | NE — Svítidla |
| šířka: 1 240 mm | 1 240 mm — Svítidla |
| stmívatelné: NE | NE — Svítidla |
| světelný tok: 3600 lm | 3600 lm — Svítidla |
| typ napětí: AC | AC — Svítidla |
| úhel vyzařování: 120 ° | 120 ° — Svítidla |
| výška: 40 mm | 40 mm — Svítidla |
| životnost: 30 000 h | 30 000 h — Svítidla |
| značka: Solight | Solight — Svítidla |