Svítidlo LED Solight Siena 20 W 4 000 K šedá
Výrobce: Solight
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 352 Kč
úhel vyzařování 120 °, podání barev CRI >80, jmenovité napětí 230 V, životnost 30 000 h, montáž přisazená
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 352 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
úhel vyzařování 120 °, podání barev CRI >80, jmenovité napětí 230 V, životnost 30 000 h, montáž přisazená
Parametry
| průměr | 230 mm |
|---|---|
| barva světla | 4000 K |
| bluetooth | NE |
| hloubka | 73 mm |
| podání barev CRI | >80 |
| regulace CCT | NE |
| energetická náročnost | G |
| dálkové ovládání | NE |
| tvarové provedení | kruhové |
| čidlo pohybu | NE |
| krytí | IP 54 |
| barva | šedá |
| příkon | 20 W |
| jmenovité napětí | 230 V |
| stmívatelné | NE |
| úhel vyzařování | 120 ° |
| Wi-Fi | NE |
| montáž | přisazená |
| oslnění UGR < 19 | NE |
| materiál | plast |
| životnost | 30 000 h |
| RGB | NE |
| součást chytré domácnosti | NE |
| hmotnost | 380 g |
| typ napětí | AC |
| v balení | 1 |
| měrná jednotka | ks |
| ZigBee | NE |
| výška | 73 mm |
| značka | Solight |
| provedení krytu | matné |
| světelný tok | 1500 lm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Svítidla |
|---|---|
| Výrobce: Solight | Solight — Svítidla |
| barva: šedá | šedá — Svítidla |
| barva světla: 4000 K | 4000 K — Svítidla |
| bluetooth: NE | NE — Svítidla |
| čidlo pohybu: NE | NE — Svítidla |
| dálkové ovládání: NE | NE — Svítidla |
| energetická náročnost: G | G — Svítidla |
| hloubka: 73 mm | 73 mm — Svítidla |
| hmotnost: 380 g | 380 g — Svítidla |
| jmenovité napětí: 230 V | 230 V — Svítidla |
| krytí: IP 54 | IP 54 — Svítidla |
| materiál: plast | plast — Svítidla |
| měrná jednotka: ks | ks — Svítidla |
| montáž: přisazená | přisazená — Svítidla |
| oslnění UGR < 19: NE | NE — Svítidla |
| podání barev CRI: >80 | >80 — Svítidla |
| příkon: 20 W | 20 W — Svítidla |
| provedení krytu: matné | matné — Svítidla |
| průměr: 230 mm | 230 mm — Svítidla |
| regulace CCT: NE | NE — Svítidla |
| RGB: NE | NE — Svítidla |
| součást chytré domácnosti: NE | NE — Svítidla |
| stmívatelné: NE | NE — Svítidla |
| světelný tok: 1500 lm | 1500 lm — Svítidla |
| tvarové provedení: kruhové | kruhové — Svítidla |
| typ napětí: AC | AC — Svítidla |
| úhel vyzařování: 120 ° | 120 ° — Svítidla |
| výška: 73 mm | 73 mm — Svítidla |
| Wi-Fi: NE | NE — Svítidla |
| ZigBee: NE | NE — Svítidla |
| životnost: 30 000 h | 30 000 h — Svítidla |
| značka: Solight | Solight — Svítidla |