Svítidlo LED výklopné Emos Exclusive 5 W 3 000 K nikl broušený
Výrobce: Emos
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 158 Kč
úhel vyzařování 100 °, podání barev CRI >80, jmenovité napětí 230 V, životnost 25 000 h, montáž vestavná
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 158 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
úhel vyzařování 100 °, podání barev CRI >80, jmenovité napětí 230 V, životnost 25 000 h, montáž vestavná
Parametry
| barva světla | 3000 K |
|---|---|
| RGB | NE |
| stmívatelné | NE |
| čidlo pohybu | NE |
| krytí | IP 20 |
| životnost | 25 000 h |
| barva | nikl broušený |
| světelný tok | 450 lm |
| měrná jednotka | ks |
| hloubka | 25 mm |
| úhel vyzařování | 100 ° |
| v balení | 1 |
| průměr | 80 mm |
| materiál | plast |
| bluetooth | NE |
| tvarové provedení | kruhové |
| dálkové ovládání | NE |
| typ napětí | AC |
| montáž | vestavná |
| jmenovité napětí | 230 V |
| podání barev CRI | >80 |
| regulace CCT | NE |
| provedení krytu | čiré |
| ZigBee | NE |
| značka | Emos |
| Wi-Fi | NE |
| oslnění UGR < 19 | NE |
| příkon | 5 W |
| řada | Exclusive |
Doplňkové informace
| Kategorie | Svítidla |
|---|---|
| Výrobce: Emos | Emos — Svítidla |
| barva: nikl broušený | nikl broušený — Svítidla |
| barva světla: 3000 K | 3000 K — Svítidla |
| bluetooth: NE | NE — Svítidla |
| čidlo pohybu: NE | NE — Svítidla |
| dálkové ovládání: NE | NE — Svítidla |
| hloubka: 25 mm | 25 mm — Svítidla |
| jmenovité napětí: 230 V | 230 V — Svítidla |
| krytí: IP 20 | IP 20 — Svítidla |
| materiál: plast | plast — Svítidla |
| měrná jednotka: ks | ks — Svítidla |
| montáž: vestavná | vestavná — Svítidla |
| oslnění UGR < 19: NE | NE — Svítidla |
| podání barev CRI: >80 | >80 — Svítidla |
| příkon: 5 W | 5 W — Svítidla |
| provedení krytu: čiré | čiré — Svítidla |
| průměr: 80 mm | 80 mm — Svítidla |
| řada: Exclusive | Exclusive — Svítidla |
| regulace CCT: NE | NE — Svítidla |
| RGB: NE | NE — Svítidla |
| stmívatelné: NE | NE — Svítidla |
| světelný tok: 450 lm | 450 lm — Svítidla |
| tvarové provedení: kruhové | kruhové — Svítidla |
| typ napětí: AC | AC — Svítidla |
| úhel vyzařování: 100 ° | 100 ° — Svítidla |
| Wi-Fi: NE | NE — Svítidla |
| ZigBee: NE | NE — Svítidla |
| životnost: 25 000 h | 25 000 h — Svítidla |
| značka: Emos | Emos — Svítidla |