Svítidlo prázdné pro LED trubice ORO Atlas Basic 2× 600 mm
Výrobce: ORO
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 202 Kč
pro 2× LED trubici T8 délky 600 mm, objímka G13, jmenovité napětí 230 V, třída ochrany II, montáž přisazená
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 202 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
pro 2× LED trubici T8 délky 600 mm, objímka G13, jmenovité napětí 230 V, třída ochrany II, montáž přisazená
Parametry
| bluetooth | NE |
|---|---|
| oslnění UGR < 19 | NE |
| délka | 675 mm |
| čidlo pohybu | NE |
| barva | bílá |
| hloubka | 115 mm |
| objímka | G13 |
| montáž | přisazená |
| materiál | plast |
| regulace CCT | NE |
| řada | Atlas Basic |
| ZigBee | NE |
| délka trubice | 600 mm |
| RGB | NE |
| krytí | IP 54 |
| v balení | 1 |
| dálkové ovládání | NE |
| hmotnost | 440 g |
| typ napětí | AC |
| provedení krytu | čiré |
| třída ochrany | II |
| šířka | 675 mm |
| značka | ORO |
| stmívatelné | NE |
| jmenovité napětí | 230 V |
| výška | 58 mm |
| měrná jednotka | ks |
| Wi-Fi | NE |
Doplňkové informace
| Kategorie | Svítidla |
|---|---|
| Výrobce: ORO | ORO — Svítidla |
| barva: bílá | bílá — Svítidla |
| bluetooth: NE | NE — Svítidla |
| čidlo pohybu: NE | NE — Svítidla |
| dálkové ovládání: NE | NE — Svítidla |
| délka: 675 mm | 675 mm — Svítidla |
| délka trubice: 600 mm | 600 mm — Svítidla |
| hloubka: 115 mm | 115 mm — Svítidla |
| hmotnost: 440 g | 440 g — Svítidla |
| jmenovité napětí: 230 V | 230 V — Svítidla |
| krytí: IP 54 | IP 54 — Svítidla |
| materiál: plast | plast — Svítidla |
| měrná jednotka: ks | ks — Svítidla |
| montáž: přisazená | přisazená — Svítidla |
| objímka: G13 | G13 — Svítidla |
| oslnění UGR < 19: NE | NE — Svítidla |
| provedení krytu: čiré | čiré — Svítidla |
| řada: Atlas Basic | Atlas Basic — Svítidla |
| regulace CCT: NE | NE — Svítidla |
| RGB: NE | NE — Svítidla |
| šířka: 675 mm | 675 mm — Svítidla |
| stmívatelné: NE | NE — Svítidla |
| třída ochrany: II | II — Svítidla |
| typ napětí: AC | AC — Svítidla |
| výška: 58 mm | 58 mm — Svítidla |
| Wi-Fi: NE | NE — Svítidla |
| ZigBee: NE | NE — Svítidla |
| značka: ORO | ORO — Svítidla |