SvítidloLED Ecolite Street 30 W 2 700 K
Výrobce: Ecolite
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 418 Kč
pouliční osvětlení s polohovacím kloubem, úhel vyzařování 80×140 °, podání barev CRI > 70, jmenovité napětí 230 V, životnost 50 000 h, mechanická odolnost IK 10, třída ochrany I, montáž sadovka,... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 1 418 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
pouliční osvětlení s polohovacím kloubem, úhel vyzařování 80×140 °, podání barev CRI > 70, jmenovité napětí 230 V, životnost 50 000 h, mechanická odolnost IK 10, třída ochrany I, montáž sadovka, výložník
Parametry
| mechanická odolnost | IK 10 |
|---|---|
| třída ochrany | I |
| měrná jednotka | ks |
| hloubka | 79 mm |
| šířka | 425 mm |
| barva | šedá |
| RGB | NE |
| dálkové ovládání | NE |
| typ napětí | AC |
| řada | Street |
| příkon | 30 W |
| bluetooth | NE |
| stmívatelné | NE |
| barva světla | 2700 K |
| značka | Ecolite |
| krytí | IP 66 |
| ZigBee | NE |
| výška | 140 mm |
| provedení krytu | čiré |
| úhel vyzařování | 80×140 ° |
| jmenovité napětí | 230 V |
| Wi-Fi | NE |
| čidlo pohybu | NE |
| energetická náročnost | D |
| světelný tok | 4200 lm |
| životnost | 50 000 h |
| materiál | hliník, PC |
| oslnění UGR < 19 | NE |
| montáž | sadovka, výložník |
| podání barev CRI | >70 |
| regulace CCT | NE |
| v balení | 1 |
Doplňkové informace
| Kategorie | Svítidla |
|---|---|
| Výrobce: Ecolite | Ecolite — Svítidla |
| barva: šedá | šedá — Svítidla |
| barva světla: 2700 K | 2700 K — Svítidla |
| bluetooth: NE | NE — Svítidla |
| čidlo pohybu: NE | NE — Svítidla |
| dálkové ovládání: NE | NE — Svítidla |
| energetická náročnost: D | D — Svítidla |
| hloubka: 79 mm | 79 mm — Svítidla |
| jmenovité napětí: 230 V | 230 V — Svítidla |
| krytí: IP 66 | IP 66 — Svítidla |
| materiál: hliník, PC | hliník, PC — Svítidla |
| mechanická odolnost: IK 10 | IK 10 — Svítidla |
| měrná jednotka: ks | ks — Svítidla |
| montáž: sadovka, výložník | sadovka, výložník — Svítidla |
| oslnění UGR < 19: NE | NE — Svítidla |
| podání barev CRI: >70 | >70 — Svítidla |
| příkon: 30 W | 30 W — Svítidla |
| provedení krytu: čiré | čiré — Svítidla |
| řada: Street | Street — Svítidla |
| regulace CCT: NE | NE — Svítidla |
| RGB: NE | NE — Svítidla |
| šířka: 425 mm | 425 mm — Svítidla |
| stmívatelné: NE | NE — Svítidla |
| světelný tok: 4200 lm | 4200 lm — Svítidla |
| třída ochrany: I | I — Svítidla |
| typ napětí: AC | AC — Svítidla |
| úhel vyzařování: 80×140 ° | 80×140 ° — Svítidla |
| výška: 140 mm | 140 mm — Svítidla |
| Wi-Fi: NE | NE — Svítidla |
| ZigBee: NE | NE — Svítidla |
| životnost: 50 000 h | 50 000 h — Svítidla |
| značka: Ecolite | Ecolite — Svítidla |