Svítilna LED čelová Panlux Monte
Výrobce: Panlux
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 189 Kč
bateriová, typ baterie 1× AA
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 189 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
bateriová, typ baterie 1× AA
Parametry
| výška | 65 mm |
|---|---|
| šířka | 40 mm |
| barva | černá |
| hloubka | 30 mm |
| napájení | bateriová |
| hmotnost | 48 g |
| barva světla | 6 000 K |
| typ baterie | 1× AA |
| materiál | polykarbonát |
| v balení | 1 |
| měrná jednotka | ks |
| světelný tok | 160 lm |
| krytí | IP 44 |
| značka | Panlux |
Doplňkové informace
| Kategorie | Čelovky |
|---|---|
| Výrobce: Panlux | Panlux — Čelovky |
| barva: černá | černá — Čelovky |
| barva světla: 6 000 K | 6 000 K — Čelovky |
| hloubka: 30 mm | 30 mm — Čelovky |
| hmotnost: 48 g | 48 g — Čelovky |
| krytí: IP 44 | IP 44 — Čelovky |
| materiál: polykarbonát | polykarbonát — Čelovky |
| měrná jednotka: ks | ks — Čelovky |
| napájení: bateriová | bateriová — Čelovky |
| šířka: 40 mm | 40 mm — Čelovky |
| světelný tok: 160 lm | 160 lm — Čelovky |
| typ baterie: 1× AA | 1× AA — Čelovky |
| výška: 65 mm | 65 mm — Čelovky |
| značka: Panlux | Panlux — Čelovky |