Čidlo pohybu HF Panlux Radar vestavné
Výrobce: Panlux
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 414 Kč
vestavná montáž, snímá skrze tenké stěny, okna, příčky, krytí IP 20, snímací úhel 360 °, dosah 8 m, doba sepnutí 10 s – 12 min, citlivost 3–2 000 lx, barva bílá, průměr 76 mm, hloubka 76 mm Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 414 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
vestavná montáž, snímá skrze tenké stěny, okna, příčky, krytí IP 20, snímací úhel 360 °, dosah 8 m, doba sepnutí 10 s – 12 min, citlivost 3–2 000 lx, barva bílá, průměr 76 mm, hloubka 76 mm
Parametry
| úhel činnosti čidla | 360 ° |
|---|---|
| dosah | 8 m |
| barva | bílá |
| doběhový čas | 10 s–12 min |
| délka | 76 mm |
| třída ochrany | II |
| v balení | 1 |
| měrná jednotka | ks |
| značka | Panlux |
| krytí | IP 20 |
| citlivost čidla | 3–2000 lx |
| šířka | 76 mm |
| dosah čidla | 8 m |
| jmenovité napětí | 230 V |
| výška | 76 mm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Pohybová čidla |
|---|---|
| Výrobce: Panlux | Panlux — Pohybová čidla |
| barva: bílá | bílá — Pohybová čidla |
| citlivost čidla: 3–2000 lx | 3–2000 lx — Pohybová čidla |
| délka: 76 mm | 76 mm — Pohybová čidla |
| doběhový čas: 10 s–12 min | 10 s–12 min — Pohybová čidla |
| dosah: 8 m | 8 m — Pohybová čidla |
| dosah čidla: 8 m | 8 m — Pohybová čidla |
| jmenovité napětí: 230 V | 230 V — Pohybová čidla |
| krytí: IP 20 | IP 20 — Pohybová čidla |
| měrná jednotka: ks | ks — Pohybová čidla |
| šířka: 76 mm | 76 mm — Pohybová čidla |
| třída ochrany: II | II — Pohybová čidla |
| úhel činnosti čidla: 360 ° | 360 ° — Pohybová čidla |
| výška: 76 mm | 76 mm — Pohybová čidla |
| značka: Panlux | Panlux — Pohybová čidla |