Cihla broušená poloviční Porotherm 44 TB Profi DF 1/2 P10 440×123×249 mm
Výrobce: Porotherm
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 127 Kč
poloviční tepelněizolační cihla s vyšší pevností a minerální izolací, ke zdění na zdicí pěnu, pevnost v tlaku 10 MPa, hmotnost 10,6 kg, 440×123×249 mm, 144 ks/pal.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 127 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
poloviční tepelněizolační cihla s vyšší pevností a minerální izolací, ke zdění na zdicí pěnu, pevnost v tlaku 10 MPa, hmotnost 10,6 kg, 440×123×249 mm, 144 ks/pal.
Parametry
| hmotnost | 10,6 kg |
|---|---|
| reakce na oheň | A1 |
| systém | T Profi DF |
| materiál | keramika |
| hmotnost palety | 1560 kg |
| počet ks na paletě | 144 ks |
| značka | Porotherm |
| délka | 123 mm |
| objemová hmotnost | 790 kg/m3 |
| šířka | 440 mm |
| pevnost v tlaku | 10 MPa |
| měrná jednotka | ks |
| výrobce | Wienerberger |
| v balení | 1 |
| výška | 249 mm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Příslušenství k plotu |
|---|---|
| Výrobce: Porotherm | Porotherm — Příslušenství k plotu |
| délka: 123 mm | 123 mm — Příslušenství k plotu |
| hmotnost: 10,6 kg | 10,6 kg — Příslušenství k plotu |
| hmotnost palety: 1560 kg | 1560 kg — Příslušenství k plotu |
| materiál: keramika | keramika — Příslušenství k plotu |
| měrná jednotka: ks | ks — Příslušenství k plotu |
| objemová hmotnost: 790 kg/m3 | 790 kg/m3 — Příslušenství k plotu |
| pevnost v tlaku: 10 MPa | 10 MPa — Příslušenství k plotu |
| počet ks na paletě: 144 ks | 144 ks — Příslušenství k plotu |
| reakce na oheň: A1 | A1 — Příslušenství k plotu |
| šířka: 440 mm | 440 mm — Příslušenství k plotu |
| systém: T Profi DF | T Profi DF — Příslušenství k plotu |
| výrobce: Wienerberger | Wienerberger — Příslušenství k plotu |
| výška: 249 mm | 249 mm — Příslušenství k plotu |
| značka: Porotherm | Porotherm — Příslušenství k plotu |