Cihla broušená Porotherm 19 AKU Profi P15 190×372×249 mm
Výrobce: Porotherm
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 84 Kč
broušená akustická cihla, ke zdění na tenkovrstvou maltu, pevnost v tlaku 15MPa, součinitel prostupu tepla 1,15 W.m-2.K-1, spotřeba 10,7 ks/m2, hmotnost 17,6 kg, 190×372×249 mm, 72 ks/pal.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 84 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
broušená akustická cihla, ke zdění na tenkovrstvou maltu, pevnost v tlaku 15MPa, součinitel prostupu tepla 1,15 W.m-2.K-1, spotřeba 10,7 ks/m2, hmotnost 17,6 kg, 190×372×249 mm, 72 ks/pal.
Parametry
| materiál | keramika |
|---|---|
| délka | 372 mm |
| hmotnost palety | 1300 kg |
| výrobce | Wienerberger |
| pevnost v tlaku | 15 MPa |
| hmotnost | 17,6 kg |
| měrná jednotka | ks |
| součinitel prostupu tepla | 1,15 W.m-2.K-1 |
| značka | Porotherm |
| požární odolnost | REI 180 DP1 |
| v balení | 1 |
| neprůzvučnost konstrukce | 51 dB |
| objemová hmotnost | 1000 kg/m3 |
| systém | AKU Profi |
| výška | 249 mm |
| počet ks na paletě | 72 ks |
| šířka | 190 mm |
| reakce na oheň | A1 |
| součinitel tepelné vodivosti | 0,30 W.m-1.K-1 |
| spotřeba | 10,7 ks/m2 |
| tepelný odpor | 0,63 m2.K.W-2 |