Cihla broušená rohová Porotherm 44 EKO Profi DF R P8440×187×249 mm
Výrobce: Porotherm
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 157 Kč
rohová tepelněizolační cihla, ke zdění na zdicí pěnu, pevnost v tlaku 8 MPa, hmotnost 15,4 kg, 440×187×249 mm, 72 ks/pal.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 157 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
rohová tepelněizolační cihla, ke zdění na zdicí pěnu, pevnost v tlaku 8 MPa, hmotnost 15,4 kg, 440×187×249 mm, 72 ks/pal.
Parametry
| reakce na oheň | A1 |
|---|---|
| počet ks na paletě | 72 ks |
| značka | Porotherm |
| hmotnost | 15,4 kg |
| materiál | keramika |
| pevnost v tlaku | 8 MPa |
| hmotnost palety | 1140 kg |
| objemová hmotnost | 750 kg/m3 |
| měrná jednotka | ks |
| délka | 187 mm |
| šířka | 440 mm |
| v balení | 1 |
| systém | EKO Profi DF |
| výška | 249 mm |
| výrobce | Wienerberger |
Doplňkové informace
| Kategorie | Příslušenství k plotu |
|---|---|
| Výrobce: Porotherm | Porotherm — Příslušenství k plotu |
| délka: 187 mm | 187 mm — Příslušenství k plotu |
| hmotnost: 15,4 kg | 15,4 kg — Příslušenství k plotu |
| hmotnost palety: 1140 kg | 1140 kg — Příslušenství k plotu |
| materiál: keramika | keramika — Příslušenství k plotu |
| měrná jednotka: ks | ks — Příslušenství k plotu |
| objemová hmotnost: 750 kg/m3 | 750 kg/m3 — Příslušenství k plotu |
| pevnost v tlaku: 8 MPa | 8 MPa — Příslušenství k plotu |
| počet ks na paletě: 72 ks | 72 ks — Příslušenství k plotu |
| reakce na oheň: A1 | A1 — Příslušenství k plotu |
| šířka: 440 mm | 440 mm — Příslušenství k plotu |
| systém: EKO Profi DF | EKO Profi DF — Příslušenství k plotu |
| výrobce: Wienerberger | Wienerberger — Příslušenství k plotu |
| výška: 249 mm | 249 mm — Příslušenství k plotu |
| značka: Porotherm | Porotherm — Příslušenství k plotu |