Deska dřevovláknitá Steico therm SD 20 mm (116 ks/pal.)
Výrobce: STEICO
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 115 Kč
kročejová izolace na suché i mokré podlahové systémy, rovná hrana, součinitel tepelné vodivosti Lamb.D 0,038 W.m-1.K-1, šířka 600 mm, délka 1 350 mm, tloušťka 20 mm, 116 ks/pal.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 115 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
kročejová izolace na suché i mokré podlahové systémy, rovná hrana, součinitel tepelné vodivosti Lamb.D 0,038 W.m-1.K-1, šířka 600 mm, délka 1 350 mm, tloušťka 20 mm, 116 ks/pal.
Parametry
| v balení | 0.81 |
|---|---|
| barva | hnědá |
| hrana | rovná |
| paleta | 116 ks |
| objemová hmotnost | 160 kg/m3 |
| materiál | dřevovlákno |
| délka | 1350 mm |
| výrobce | Steico |
| značka | Steico therm SD |
| deklarovaný součinitel tepelné vodivosti | 0,038 W.m-1.K-1 |
| šířka | 600 mm |
| tloušťka | 20 mm |
| faktor difuzního odporu | 5 |
| měrná jednotka | m2 |
| reakce na oheň | E |
Doplňkové informace
| Kategorie | Příslušenství k plotu |
|---|---|
| Výrobce: STEICO | STEICO — Příslušenství k plotu |
| barva: hnědá | hnědá — Příslušenství k plotu |
| deklarovaný součinitel tepelné vodivosti: 0,038 W.m-1.K-1 | 0,038 W.m-1.K-1 — Příslušenství k plotu |
| délka: 1350 mm | 1350 mm — Příslušenství k plotu |
| hrana: rovná | rovná — Příslušenství k plotu |
| materiál: dřevovlákno | dřevovlákno — Příslušenství k plotu |
| měrná jednotka: m2 | m2 — Příslušenství k plotu |
| objemová hmotnost: 160 kg/m3 | 160 kg/m3 — Příslušenství k plotu |
| paleta: 116 ks | 116 ks — Příslušenství k plotu |
| reakce na oheň: E | E — Příslušenství k plotu |
| šířka: 600 mm | 600 mm — Příslušenství k plotu |
| tloušťka: 20 mm | 20 mm — Příslušenství k plotu |
| výrobce: Steico | Steico — Příslušenství k plotu |
| značka: Steico therm SD | Steico therm SD — Příslušenství k plotu |