Překlad nosný Porfix 100×250×2100 mm
Výrobce: PORFIX
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 336 Kč
pro překlenutí otvorů v nosných stěnách,opatřen manipulačními oky, nutno spřáhnout ocelovými sponami, uložení 300 mm, maximální světlost otvoru 1 500 mm, hmotnost 96,8 kg, 100×250×2 100 mm Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 1 336 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
pro překlenutí otvorů v nosných stěnách,opatřen manipulačními oky, nutno spřáhnout ocelovými sponami, uložení 300 mm, maximální světlost otvoru 1 500 mm, hmotnost 96,8 kg, 100×250×2 100 mm
Parametry
| délka | 2100 mm |
|---|---|
| v balení | 1 |
| uložení | 300 mm |
| maximální světlost otvoru | 1500 mm |
| typ | překlady nosné |
| hmotnost | 96,8 kg |
| materiál | železobeton + pórobeton |
| šířka | 100 mm |
| měrná jednotka | ks |
| výrobce | Porfix |
| výška | 250 mm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Příslušenství k plotu |
|---|---|
| Výrobce: PORFIX | PORFIX — Příslušenství k plotu |
| délka: 2100 mm | 2100 mm — Příslušenství k plotu |
| hmotnost: 96,8 kg | 96,8 kg — Příslušenství k plotu |
| materiál: železobeton + pórobeton | železobeton + pórobeton — Příslušenství k plotu |
| maximální světlost otvoru: 1500 mm | 1500 mm — Příslušenství k plotu |
| měrná jednotka: ks | ks — Příslušenství k plotu |
| šířka: 100 mm | 100 mm — Příslušenství k plotu |
| typ: překlady nosné | překlady nosné — Příslušenství k plotu |
| uložení: 300 mm | 300 mm — Příslušenství k plotu |
| výrobce: Porfix | Porfix — Příslušenství k plotu |
| výška: 250 mm | 250 mm — Příslušenství k plotu |