Cihla akustická HELUZ AKU 30/33,3 P20 333×300×238 mm
Výrobce: HELUZ
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 9 579 Kč
Akustické cihelné bloky.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 9 579 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Akustické cihelné bloky.
Parametry
| výška | 238 mm |
|---|---|
| délka | 333 mm |
| v balení | 48 |
| systém | AKU |
| šířka | 300 mm |
| hmotnost | 24,7 kg |
| měrná jednotka | ks |
| počet ks na paletě | 48 ks |
Doplňkové informace
| Kategorie | Příslušenství k plotu |
|---|---|
| Výrobce: HELUZ | HELUZ — Příslušenství k plotu |
| délka: 333 mm | 333 mm — Příslušenství k plotu |
| hmotnost: 24,7 kg | 24,7 kg — Příslušenství k plotu |
| měrná jednotka: ks | ks — Příslušenství k plotu |
| počet ks na paletě: 48 ks | 48 ks — Příslušenství k plotu |
| šířka: 300 mm | 300 mm — Příslušenství k plotu |
| systém: AKU | AKU — Příslušenství k plotu |
| výška: 238 mm | 238 mm — Příslušenství k plotu |