Cihla broušená Heluz 11,5 P10 115×497×249 mm
Výrobce: HELUZ
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 9 807 Kč
broušená cihla, pro zdění na tenkovrstvou maltu, pevnost v tlaku 10 MPa, součinitel prostupu tepla 1,42 W.m-2.K-1, spotřeba 8 ks/m2, hmotnost 10,3 kg, 115×497×249 mm, 120 ks/pal.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 9 807 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
broušená cihla, pro zdění na tenkovrstvou maltu, pevnost v tlaku 10 MPa, součinitel prostupu tepla 1,42 W.m-2.K-1, spotřeba 8 ks/m2, hmotnost 10,3 kg, 115×497×249 mm, 120 ks/pal.
Parametry
| pevnost v tlaku | 10 MPa |
|---|---|
| tepelný odpor | 0,51 m2.K.W-1 |
| neprůzvučnost konstrukce | 44 dB |
| výška | 249 mm |
| v balení | 120 |
| materiál | keramika |
| součinitel tepelné vodivosti | 0,239 W.m-1.K-1 |
| součinitel prostupu tepla | 1,42 W.m-2.K-1 |
| šířka | 115 mm |
| hmotnost | 10,3 kg |
| počet ks na paletě | 120 ks |
| měrná jednotka | ks |
| výrobce | Heluz |
| délka | 497 mm |
| objemová hmotnost | 725 kg/m3 |
| reakce na oheň | A1 |
| spotřeba | 8 ks/m2 |
Doplňkové informace
| Kategorie | Příslušenství k plotu |
|---|---|
| Výrobce: HELUZ | HELUZ — Příslušenství k plotu |
| délka: 497 mm | 497 mm — Příslušenství k plotu |
| hmotnost: 10,3 kg | 10,3 kg — Příslušenství k plotu |
| materiál: keramika | keramika — Příslušenství k plotu |
| měrná jednotka: ks | ks — Příslušenství k plotu |
| neprůzvučnost konstrukce: 44 dB | 44 dB — Příslušenství k plotu |
| objemová hmotnost: 725 kg/m3 | 725 kg/m3 — Příslušenství k plotu |
| pevnost v tlaku: 10 MPa | 10 MPa — Příslušenství k plotu |
| počet ks na paletě: 120 ks | 120 ks — Příslušenství k plotu |
| reakce na oheň: A1 | A1 — Příslušenství k plotu |
| šířka: 115 mm | 115 mm — Příslušenství k plotu |
| součinitel prostupu tepla: 1,42 W.m-2.K-1 | 1,42 W.m-2.K-1 — Příslušenství k plotu |
| součinitel tepelné vodivosti: 0,239 W.m-1.K-1 | 0,239 W.m-1.K-1 — Příslušenství k plotu |
| spotřeba: 8 ks/m2 | 8 ks/m2 — Příslušenství k plotu |
| tepelný odpor: 0,51 m2.K.W-1 | 0,51 m2.K.W-1 — Příslušenství k plotu |
| výrobce: Heluz | Heluz — Příslušenství k plotu |
| výška: 249 mm | 249 mm — Příslušenství k plotu |