Cihla broušená HELUZ 14 497×140×249mm
Výrobce: HELUZ
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 9 569 Kč
Základní broušená cihla.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 9 569 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Základní broušená cihla.
Parametry
| počet ks na paletě | 100 ks |
|---|---|
| měrná jednotka | ks |
| šířka | 140 mm |
| délka | 497 mm |
| v balení | 100 |
| hmotnost | 12,8 kg |
| výška | 249 mm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Příslušenství k plotu |
|---|---|
| Výrobce: HELUZ | HELUZ — Příslušenství k plotu |
| délka: 497 mm | 497 mm — Příslušenství k plotu |
| hmotnost: 12,8 kg | 12,8 kg — Příslušenství k plotu |
| měrná jednotka: ks | ks — Příslušenství k plotu |
| počet ks na paletě: 100 ks | 100 ks — Příslušenství k plotu |
| šířka: 140 mm | 140 mm — Příslušenství k plotu |
| výška: 249 mm | 249 mm — Příslušenství k plotu |