Cihla broušená HELUZ 17,5 497×175×249 mm
Výrobce: HELUZ
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 112 Kč
Broušené cihelné bloky pro vnitřní nosné zdivo a příčky.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 112 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Broušené cihelné bloky pro vnitřní nosné zdivo a příčky.
Parametry
| šířka | 175 mm |
|---|---|
| reakce na oheň | A1 |
| hmotnost | 14,73 kg |
| délka | 497 mm |
| měrná jednotka | ks |
| výrobce | Heluz |
| výška | 249 mm |
| spotřeba | 8 ks/m2 |
| v balení | 1 |
| počet ks na paletě | 80 ks |
Doplňkové informace
| Kategorie | Příslušenství k plotu |
|---|---|
| Výrobce: HELUZ | HELUZ — Příslušenství k plotu |
| délka: 497 mm | 497 mm — Příslušenství k plotu |
| hmotnost: 14,73 kg | 14,73 kg — Příslušenství k plotu |
| měrná jednotka: ks | ks — Příslušenství k plotu |
| počet ks na paletě: 80 ks | 80 ks — Příslušenství k plotu |
| reakce na oheň: A1 | A1 — Příslušenství k plotu |
| šířka: 175 mm | 175 mm — Příslušenství k plotu |
| spotřeba: 8 ks/m2 | 8 ks/m2 — Příslušenství k plotu |
| výrobce: Heluz | Heluz — Příslušenství k plotu |
| výška: 249 mm | 249 mm — Příslušenství k plotu |