Cihla broušená HELUZ 20 497×200×249mm
Výrobce: HELUZ
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 8 556 Kč
Základní broušená cihla.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 8 556 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Základní broušená cihla.
Parametry
| hmotnost | 16,3 kg |
|---|---|
| počet ks na paletě | 70 ks |
| délka | 497 mm |
| šířka | 200 mm |
| v balení | 70 |
| výška | 249 mm |
| měrná jednotka | ks |
Doplňkové informace
| Kategorie | Příslušenství k plotu |
|---|---|
| Výrobce: HELUZ | HELUZ — Příslušenství k plotu |
| délka: 497 mm | 497 mm — Příslušenství k plotu |
| hmotnost: 16,3 kg | 16,3 kg — Příslušenství k plotu |
| měrná jednotka: ks | ks — Příslušenství k plotu |
| počet ks na paletě: 70 ks | 70 ks — Příslušenství k plotu |
| šířka: 200 mm | 200 mm — Příslušenství k plotu |
| výška: 249 mm | 249 mm — Příslušenství k plotu |