Cihla broušená HELUZ 8 375×80×249mm
Výrobce: HELUZ
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 58 Kč
Základní broušená cihla.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 58 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Základní broušená cihla.
Parametry
| šířka | 80 mm |
|---|---|
| výška | 249 mm |
| počet ks na paletě | 180 ks |
| měrná jednotka | ks |
| délka | 375 mm |
| v balení | 1 |
| hmotnost | 6,3 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Příslušenství k plotu |
|---|---|
| Výrobce: HELUZ | HELUZ — Příslušenství k plotu |
| délka: 375 mm | 375 mm — Příslušenství k plotu |
| hmotnost: 6,3 kg | 6,3 kg — Příslušenství k plotu |
| měrná jednotka: ks | ks — Příslušenství k plotu |
| počet ks na paletě: 180 ks | 180 ks — Příslušenství k plotu |
| šířka: 80 mm | 80 mm — Příslušenství k plotu |
| výška: 249 mm | 249 mm — Příslušenství k plotu |