Cihla broušená HELUZ FAMILY 38 2in1 P10 s tepelnou izolací 247×380×249 mm
Výrobce: HELUZ
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 13 936 Kč
Základní broušená cihla s tepelnou izolací.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 13 936 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Základní broušená cihla s tepelnou izolací.
Parametry
| hmotnost | 15,4 kg |
|---|---|
| měrná jednotka | ks |
| systém | FAMILY 2in1 |
| délka | 247 mm |
| šířka | 380 mm |
| počet ks na paletě | 72 ks |
| v balení | 72 |
| výška | 249 mm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Příslušenství k plotu |
|---|---|
| Výrobce: HELUZ | HELUZ — Příslušenství k plotu |
| délka: 247 mm | 247 mm — Příslušenství k plotu |
| hmotnost: 15,4 kg | 15,4 kg — Příslušenství k plotu |
| měrná jednotka: ks | ks — Příslušenství k plotu |
| počet ks na paletě: 72 ks | 72 ks — Příslušenství k plotu |
| šířka: 380 mm | 380 mm — Příslušenství k plotu |
| systém: FAMILY 2in1 | FAMILY 2in1 — Příslušenství k plotu |
| výška: 249 mm | 249 mm — Příslušenství k plotu |