Cihla broušená HELUZ FAMILY 38-K-1/2 poloviční krajová 125×380×249 mm
Výrobce: HELUZ
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 8 192 Kč
Poloviční krajová broušená cihla.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 8 192 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Poloviční krajová broušená cihla.
Parametry
| délka | 125 mm |
|---|---|
| výška | 249 mm |
| systém | FAMILY |
| počet ks na paletě | 120 ks |
| v balení | 120 |
| měrná jednotka | ks |
| hmotnost | 7,5 kg |
| šířka | 380 mm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Příslušenství k plotu |
|---|---|
| Výrobce: HELUZ | HELUZ — Příslušenství k plotu |
| délka: 125 mm | 125 mm — Příslušenství k plotu |
| hmotnost: 7,5 kg | 7,5 kg — Příslušenství k plotu |
| měrná jednotka: ks | ks — Příslušenství k plotu |
| počet ks na paletě: 120 ks | 120 ks — Příslušenství k plotu |
| šířka: 380 mm | 380 mm — Příslušenství k plotu |
| systém: FAMILY | FAMILY — Příslušenství k plotu |
| výška: 249 mm | 249 mm — Příslušenství k plotu |