Cihla broušená HELUZ FAMILY 50 247×500×249 mm
Výrobce: HELUZ
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 9 768 Kč
Základní broušená cihla.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 9 768 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Základní broušená cihla.
Parametry
| délka | 247 mm |
|---|---|
| měrná jednotka | ks |
| v balení | 60 |
| hmotnost | 20,3 kg |
| počet ks na paletě | 60 ks |
| šířka | 500 mm |
| systém | FAMILY |
| výška | 249 mm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Příslušenství k plotu |
|---|---|
| Výrobce: HELUZ | HELUZ — Příslušenství k plotu |
| délka: 247 mm | 247 mm — Příslušenství k plotu |
| hmotnost: 20,3 kg | 20,3 kg — Příslušenství k plotu |
| měrná jednotka: ks | ks — Příslušenství k plotu |
| počet ks na paletě: 60 ks | 60 ks — Příslušenství k plotu |
| šířka: 500 mm | 500 mm — Příslušenství k plotu |
| systém: FAMILY | FAMILY — Příslušenství k plotu |
| výška: 249 mm | 249 mm — Příslušenství k plotu |