Cihla broušená HELUZ FAMILY 50-K-1/2 poloviční krajová 125×500×249 mm
Výrobce: HELUZ
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 8 177 Kč
Poloviční krajová broušená cihla.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 8 177 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Poloviční krajová broušená cihla.
Parametry
| šířka | 500 mm |
|---|---|
| délka | 125 mm |
| hmotnost | 10,6 kg |
| měrná jednotka | ks |
| systém | FAMILY |
| počet ks na paletě | 100 ks |
| v balení | 100 |
| výška | 249 mm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Příslušenství k plotu |
|---|---|
| Výrobce: HELUZ | HELUZ — Příslušenství k plotu |
| délka: 125 mm | 125 mm — Příslušenství k plotu |
| hmotnost: 10,6 kg | 10,6 kg — Příslušenství k plotu |
| měrná jednotka: ks | ks — Příslušenství k plotu |
| počet ks na paletě: 100 ks | 100 ks — Příslušenství k plotu |
| šířka: 500 mm | 500 mm — Příslušenství k plotu |
| systém: FAMILY | FAMILY — Příslušenství k plotu |
| výška: 249 mm | 249 mm — Příslušenství k plotu |